NAPARIS COM S.R.L.
CUI 8594375 · J08/864/1996
NAPARIS COM S.R.L. are CUI 8594375, nr. de înregistrare J08/864/1996, înmatriculată pe 11.06.1996. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 6.000 lei, profit net 4.155 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 199 mii lei | 3% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 147% din mediană |
| Marjă netă | 69.3% · mediana 1.6% | de 43× mediana |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.000 | 4.000 | — | — | 35.497 | 31.388 | 45.642 | 39.904 | 41.982 | 93.893 | 96.717 | 75.889 | 66.892 | 95.726 | 115.048 |
| Venituri totale | 6.000 | 4.000 | 0 | 0 | 35.497 | 31.388 | 45.642 | 39.904 | 41.982 | 93.893 | 96.717 | 75.889 | 66.892 | 95.726 | 115.048 |
| Cheltuieli totale | 1.301 | 6.434 | — | 600 | 76.302 | 64.701 | 86.976 | 99.350 | 105.967 | 141.896 | 150.973 | 185.029 | 153.546 | 181.577 | 170.553 |
| Profit / pierdere brută | 4.699 | -2.434 | 0 | -600 | -40.805 | -33.313 | -41.334 | -59.446 | -63.985 | -48.003 | -54.256 | -109.140 | -86.654 | -85.851 | -55.505 |
| Profit / pierdere netă | 4.155 | -2.434 | 0 | -600 | -41.257 | -33.607 | -41.790 | -59.845 | -64.404 | -48.942 | -57.157 | -111.416 | -88.525 | -85.851 | -59.024 |
| Active imobilizate | 594.388 | 594.388 | 600.655 | 600.655 | 600.655 | 600.655 | 600.655 | 600.655 | 600.655 | 141.954 | 141.954 | 141.954 | 158.304 | 158.304 | 175.224 |
| Active circulante | 20.712 | 13.000 | 9.000 | 9.000 | 9.002 | 10.715 | 1.178 | 1.114 | 1.570 | 5.274 | 4.407 | 4.788 | 35.947 | 37.820 | 35.359 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 31.624 | 31.624 | 32.543 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.575 | — |
| Casa și conturi la bănci | 20.712 | 13.000 | 9.000 | 9.000 | 9.002 | 10.715 | 1.178 | 1.114 | 1.570 | 5.274 | 4.407 | 4.788 | 4.323 | 4.621 | 2.816 |
| Datorii | 1.957.154 | 1.953.597 | 1.953.430 | 1.953.430 | 1.952.832 | 1.913.288 | 1.870.144 | 1.828.290 | 1.768.901 | 1.249.500 | 1.199.690 | 1.142.914 | 1.062.657 | 976.005 | 897.692 |
| Capitaluri proprii | -1.342.054 | -1.346.209 | -1.343.775 | -1.343.775 | -1.343.175 | -1.301.918 | -1.268.311 | -1.226.521 | -1.166.676 | -1.102.272 | -1.053.329 | -996.172 | -868.406 | -779.881 | -687.109 |
| Capital subscris vărsat | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 | 3.722 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 9 | 10 | 9 | 11 | 14 | 18 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.07.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NAPARIS COM SRL |
| Nr. reg. com. | J08/864/1996 |
| EUID | ROONRC.J08/864/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-06-11 |
| Sediu social | Str. Pieţii, 3, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PIEŢII, NR.3 |
| Telefon | 068415792 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EAGLE M2M TRANSPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| PRINCIPAL TRADE SRL | 41 m |
| STYLISMA FOOD S.R.L. | 41 m |
| C&M WASH 4 U S.R.L. | 70 m |
| VASTAR FOREST COM SRL | 70 m |
| MILENIUM CONSTRUCT SRL | 88 m |
| STOMIDIAR S.R.L. inactiv | 91 m |
| WOOD SERVICES SRL inactiv | 93 m |
| DUMBRAVA JUNIOR SRL inactiv | 112 m |
| UNGRAVET SRL inactiv | 126 m |
| ZORIS SRL inactiv | 180 m |
| BETTY CATERING S.R.L. | 195 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4520 | 2015 – 2025 |
| 9602 | 2013 – 2014 |
| 4520 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Braşov
| 1107600 | OPERATIV SRL |
| 1110150 | ETAX SRL |
| 1133374 | AUTO COM TRANS SERVICE SRL |
| 2572947 | VEN-CARPATI SRL |
| 3045384 | IONEMIR SRL |
| 3260161 | SCURTU SRL |
| 3330992 | MISURA SRL |
| 3390056 | PETEC SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25