DAMARIS COM SRL
CUI 8601260 · J2004001320231
DAMARIS COM SRL are CUI 8601260, nr. de înregistrare J2004001320231, înmatriculată pe 01.09.2004. Sediul social e în Loc. Buftea, Oraş Buftea, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5320. În 2025: cifră de afaceri 197.321 lei, profit net 27.680 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 197 mii lei · mediana 158 mii lei | 125% din mediană |
| Profit net | 28 mii lei · mediana 5 mii lei | 528% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 14% · mediana 3.2% | 438% din mediană |
| Cifră pe salariat | 99 mii lei · mediana 174 mii lei | 57% din mediană |
Comparat cu 94.248 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 197.321 | 176.053 | 147.580 | 160.633 | 167.341 | 176.743 | 166.981 | 408.902 | 610.329 | 228.930 | 454.639 | 25.452 | 9.992 | 16.144 | 32.202 |
| Venituri totale | 200.250 | 176.053 | 147.580 | 173.135 | 167.341 | 188.088 | 168.181 | 434.816 | 640.226 | 228.930 | 454.640 | 25.452 | 9.995 | 16.149 | 33.412 |
| Cheltuieli totale | 170.795 | 161.293 | 178.895 | 129.869 | 125.215 | 86.828 | 173.481 | 420.853 | 532.154 | 108.307 | 428.387 | 39.931 | 12.430 | 16.761 | 55.464 |
| Profit / pierdere brută | 29.455 | 14.760 | -31.315 | 43.266 | 42.126 | 101.260 | -5.300 | 13.963 | 108.072 | 120.623 | 26.253 | -14.479 | -2.435 | -612 | -22.052 |
| Profit / pierdere netă | 27.680 | 13.087 | -32.382 | 41.759 | 40.653 | 99.475 | -6.982 | 9.612 | 101.856 | 119.311 | 25.514 | -15.243 | -2.735 | -612 | -23.054 |
| Active imobilizate | — | — | -2.929 | -2.929 | -2.929 | -2.929 | -343 | 5.864 | 66.630 | 86.440 | 124 | — | — | — | 965 |
| Active circulante | 517.432 | 454.333 | 451.152 | 420.903 | 391.396 | 365.054 | 319.276 | 226.511 | 211.755 | 287.295 | 427.154 | 22.050 | 35.288 | 35.605 | 43.815 |
| Stocuri | 279.782 | 279.782 | 279.784 | 279.782 | 279.782 | 279.782 | 288.161 | 185.163 | 48.514 | 7.583 | 5.828 | 19.721 | 35.134 | 35.133 | 35.134 |
| Creanțe | 8.803 | 2.272 | 3.969 | 37.020 | 34.900 | 31.088 | 30.460 | 33.503 | 94.212 | 263.526 | 148.407 | — | 24 | — | 108 |
| Casa și conturi la bănci | 228.847 | 172.279 | 167.399 | 104.101 | 76.714 | 54.184 | 655 | 7.845 | 69.029 | 16.186 | 272.919 | 2.329 | 130 | 472 | 8.573 |
| Cheltuieli în avans | 829 | 829 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 219.305 | 180.957 | 187.104 | 124.473 | 136.725 | 151.036 | 207.319 | 113.780 | 169.402 | 366.608 | 452.947 | 73.226 | 71.220 | 68.803 | 77.366 |
| Capitaluri proprii | 298.956 | 274.205 | 261.119 | 293.501 | 251.742 | 211.089 | 111.614 | 118.595 | 108.983 | 7.127 | -25.669 | -51.176 | -35.932 | -33.198 | -32.586 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 01.09.2004 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea |
| CAEN principal | 5320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAMARIS COM SRL |
| Nr. reg. com. | J2004001320231 |
| EUID | ROONRC.J2004001320231 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-09-01 |
| Sediu social | Str. Crişan, 46, construcţia C1. camera 1, Orş. Buftea, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. CRIŞAN, NR.46, CONSTRUCTIA C1,CAMERA 1. |
| Telefon | 766371776 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX FOOD FAMILY S.R.L. | aceeași clădire |
| ANYSBRO EVOLVE TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTENTIC SET SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISTINA HAIR STYLE SRL | aceeași clădire |
| DAY BY DAY WORK SRL inactiv | aceeași clădire |
| DNK THERMOHOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| EDYMAR INSTAL CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELECTROZAM S.R.L. | aceeași clădire |
| FAST AUTO CARS S.R.L. | aceeași clădire |
| FLY NET TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| FUNERARII N&G S.R.L. | aceeași clădire |
| GINO MARINESCU QUALITY TRANSPORTS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5320 | 2025 |
| 4941 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12