DI ANGELI IMPEX SRL
CUI 8675194 · J1996001367129
DI ANGELI IMPEX SRL are CUI 8675194, nr. de înregistrare J1996001367129, înmatriculată pe 02.08.1996. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4777. În 2025: cifră de afaceri 744.119 lei, pierdere netă 173.381 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 744 mii lei · mediana 199 mii lei | 374% din mediană |
| Profit net | -173 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -23.3% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 248 mii lei · mediana 224 mii lei | 111% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 744.119 | 613.164 | 393.026 | 263.914 | 322.247 | 252.548 | 508.016 | 264.964 | 168.310 | 147.867 | 201.433 | 203.144 | 133.654 | 139.242 | 102.098 |
| Venituri totale | 744.119 | 613.164 | 393.026 | 263.914 | 322.247 | 252.548 | 508.016 | 315.564 | 168.310 | 147.867 | 201.433 | 203.144 | 133.654 | 139.242 | 102.098 |
| Cheltuieli totale | 911.175 | 516.232 | 316.235 | 300.606 | 291.035 | 235.116 | 499.868 | 459.057 | 214.650 | 231.892 | 228.959 | 229.719 | 218.427 | 266.813 | 273.101 |
| Profit / pierdere brută | -167.056 | 96.932 | 76.791 | -36.692 | 31.212 | 17.432 | 8.148 | -143.493 | -46.340 | -84.025 | -27.526 | -26.575 | -84.773 | -127.571 | -171.003 |
| Profit / pierdere netă | -173.381 | 88.546 | 73.058 | -39.332 | 27.991 | 14.907 | 3.069 | -146.142 | -48.018 | -85.503 | -33.569 | -32.669 | -88.397 | -127.571 | -171.003 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 5.573 | 5.573 | 101.383 | 127.578 | 154.338 | 175.314 | 178.472 | 179.048 | 179.624 |
| Active circulante | 1.103.534 | 1.047.452 | 771.205 | 527.861 | 571.905 | 576.693 | 542.257 | 507.541 | 384.167 | 374.869 | 368.210 | 426.782 | 484.971 | 522.045 | 502.969 |
| Stocuri | 1.057.881 | 979.118 | 647.259 | 527.721 | 571.768 | 576.647 | 542.137 | 456.942 | 384.003 | 374.700 | 368.050 | 397.757 | 396.315 | 450.952 | 431.119 |
| Creanțe | 502 | 820 | 9.264 | — | — | — | — | 50.600 | — | — | — | 28.955 | 88.586 | 71.023 | 71.780 |
| Casa și conturi la bănci | 45.151 | 67.514 | 114.682 | 140 | 137 | 46 | 120 | -1 | 164 | 169 | 160 | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Datorii | 1.108.397 | 878.972 | 691.271 | 520.985 | 525.697 | 558.477 | 544.521 | 659.016 | 533.328 | 1.512.555 | 1.447.153 | 1.493.132 | 1.524.837 | 1.474.090 | 1.328.023 |
| Capitaluri proprii | -4.863 | 168.480 | 79.934 | 6.876 | 46.208 | 18.216 | 3.309 | -145.902 | -47.778 | -1.010.108 | -924.605 | -891.036 | -861.394 | -772.997 | -645.430 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.08.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4777 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DI ANGELI IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J1996001367129 |
| EUID | ROONRC.J1996001367129 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-08-02 |
| Sediu social | Str. Tipografiei, 7/B, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TIPOGRAFIEI, NR.7/B |
| Telefon | 0264433698 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| KENNING SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOK CONSTRUCT SRL | 19 m |
| CORE EDGE S.R.L. | 19 m |
| CORE ENTITY S.R.L. | 19 m |
| EQUITY CORE S.R.L. | 19 m |
| GOLD REGAL LUX SRL | 19 m |
| REALTY CORE S.R.L. | 19 m |
| ROOFIT THECUT S.R.L. | 19 m |
| HERDEA TRAIAN APE MINERALE SI OBIECTE DE CULT SRL inactiv | 26 m |
| 34TRIPS CREW S.R.L. inactiv | 47 m |
| AGGERO TECHNOLOGIES S.R.L. inactiv | 47 m |
| ATEX HANOUTE S.R.L. inactiv | 47 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4777 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25