DANY AMTRADE SRL
CUI 8733910 · J23/268/2000
DANY AMTRADE SRL are CUI 8733910, nr. de înregistrare J23/268/2000, înmatriculată pe 17.04.2000. Sediul social e în Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4637. În 2021: cifră de afaceri 17.951 lei, profit net 144.619 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 17.951 | 62.509 | 75.272 | 130.154 | 214.451 | 244.075 | 280.111 | 225.659 | 264.821 | 233.219 | 253.829 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 459.018 | 62.509 | 75.272 | 130.154 | 214.451 | 244.075 | 280.111 | 225.728 | 264.765 | 236.492 | 253.653 |
| Cheltuieli totale | — | — | 695 | — | 309.809 | 73.044 | 88.462 | 158.239 | 209.703 | 231.201 | 272.574 | 228.090 | 263.524 | 239.123 | 239.967 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -695 | 0 | 149.209 | -10.535 | -13.190 | -28.085 | 4.748 | 12.874 | 7.537 | -2.362 | 1.241 | -2.631 | 13.686 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -695 | 0 | 144.619 | -11.042 | -13.943 | -29.047 | 2.603 | 10.433 | -866 | -9.134 | -6.643 | -2.631 | 13.686 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 71 | 71 | 71 | 829 | 1.587 | 2.345 | 3.103 | 3.861 | 71 | 2.272 |
| Active circulante | 13 | 13 | 13 | 861 | 861 | 212.423 | 206.431 | 218.603 | 287.941 | 226.582 | 229.171 | 204.632 | 230.729 | 206.407 | 199.117 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 45.355 | 43.816 | 45.500 | 78.170 | 69.138 | 66.996 | 54.583 | 55.203 | 57.290 | 57.077 |
| Creanțe | — | — | — | 110 | 110 | 150.877 | 152.388 | 164.924 | 171.182 | 124.386 | 153.388 | 136.836 | 169.565 | 147.105 | 140.708 |
| Casa și conturi la bănci | 13 | 13 | 13 | 751 | 751 | 16.191 | 10.227 | 8.179 | 38.589 | 33.058 | 8.787 | 13.213 | 5.961 | 2.012 | 1.332 |
| Datorii | 6.260 | 6.261 | 6.261 | 6.413 | 6.413 | 362.665 | 345.631 | 343.860 | 384.910 | 326.911 | 340.691 | 316.044 | 333.765 | 299.010 | 291.290 |
| Capitaluri proprii | -6.247 | -6.248 | -6.248 | -5.552 | -5.552 | -150.171 | -139.129 | -125.186 | -96.140 | -98.742 | -109.175 | -108.309 | -99.175 | -92.532 | -89.901 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.05.2000 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 4637 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DANY AMTRADE SRL |
| Nr. reg. com. | J23/268/2000 |
| EUID | ROONRC.J23/268/2000 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2000-04-17 |
| Sediu social | Str. ZORELE, 11, Sat Voluntari Orş. Voluntari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT VOLUNTARI ORŞ. VOLUNTARI, STR. ZORELE, NR.11 |
| Telefon | 0722331149 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8292 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25