TRI MAX SRL
CUI 8752173 · J52/302/1996
TRI MAX SRL are CUI 8752173, nr. de înregistrare J52/302/1996, înmatriculată pe 15.08.1996. Sediul social e în Sat Cetatea, Comuna Frăteşti, jud. Giurgiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 635.478 lei, profit net 67.310 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 635 mii lei · mediana 199 mii lei | 320% din mediană |
| Profit net | 67 mii lei · mediana 3 mii lei | de 24× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 10.6% · mediana 1.6% | 662% din mediană |
| Cifră pe salariat | 318 mii lei · mediana 224 mii lei | 142% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 635.478 | 471.426 | 478.591 | 412.177 | 192.927 | 196.035 | 198.265 | 188.489 | 166.258 | 162.074 | 152.334 | 140.047 | 119.079 | 131.746 | 158.185 |
| Venituri totale | 635.759 | 472.736 | 478.591 | 412.177 | 192.927 | 434.990 | 198.265 | 188.489 | 166.258 | 162.074 | 152.334 | 140.047 | 119.079 | 131.746 | 160.185 |
| Cheltuieli totale | 554.848 | 532.253 | 466.798 | 412.904 | 222.111 | 236.312 | 203.327 | 194.662 | 183.166 | 178.002 | 149.741 | 134.758 | 130.560 | 129.909 | 163.099 |
| Profit / pierdere brută | 80.911 | -59.517 | 11.793 | -727 | -29.184 | 198.678 | -5.062 | -6.173 | -16.908 | -15.928 | 2.593 | 5.289 | -11.481 | 1.837 | -2.914 |
| Profit / pierdere netă | 67.310 | -68.866 | 7.242 | -4.644 | -30.884 | 194.709 | -7.049 | -8.065 | -18.575 | -18.294 | -1.977 | 1.085 | -14.578 | 1.837 | -2.914 |
| Active imobilizate | 209.374 | 195.179 | 195.083 | 194.981 | 195.114 | 82 | 29.357 | 30.902 | 32.287 | 32.287 | 32.287 | 33.908 | 34.512 | 35.238 | 38.214 |
| Active circulante | 182.974 | 107.680 | 129.868 | 93.434 | 62.039 | 274.641 | 54.168 | 49.148 | 42.687 | 57.205 | 68.590 | 73.340 | 69.909 | 73.325 | 55.743 |
| Stocuri | 93.249 | 87.822 | 97.799 | 84.510 | 56.668 | 52.552 | 49.077 | 42.677 | 41.628 | 55.456 | 67.390 | 68.869 | 65.946 | 72.938 | 55.484 |
| Creanțe | 7.869 | 9.569 | 10.895 | 5.994 | 4.686 | 4.450 | 4.160 | 4.322 | 366 | 150 | 304 | 150 | 401 | 251 | 150 |
| Casa și conturi la bănci | 81.856 | 10.289 | 21.174 | 2.930 | 685 | 217.639 | 931 | 2.149 | 693 | 1.599 | 896 | 4.321 | 3.562 | 136 | 109 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 140 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 334.754 | 312.575 | 265.941 | 236.507 | 200.601 | 187.287 | 190.798 | 180.273 | 167.135 | 163.077 | 156.169 | 160.563 | 158.820 | 148.384 | 135.615 |
| Capitaluri proprii | 57.594 | -9.716 | 59.150 | 51.908 | 56.552 | 87.436 | -107.273 | -100.223 | -92.161 | -73.585 | -55.292 | -53.315 | -54.399 | -39.821 | -41.658 |
| Capital subscris vărsat | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 | 13.200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.09.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRI MAX SRL |
| Nr. reg. com. | J52/302/1996 |
| EUID | ROONRC.J52/302/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-08-15 |
| Sediu social | Str. Sf. Gheorghe, 22, Sat Cetatea Com. Frăteşti, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, COM. FRĂTEŞTI, COM. FRATESTI |
| Telefon | 0722200577 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONECT RURAL SRL | aceeași clădire |
| DISNEP SRL inactiv | aceeași clădire |
| PROFI CRIM CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| COPY CENTER BUS & SAND S.R.L. inactiv | 91 m |
| ANA TRANS SRL | 129 m |
| ANDROMEDA SRL inactiv | 129 m |
| EVENTS MAGIC S.R.L. | 129 m |
| GRĂDINA MANDA S.R.L. | 129 m |
| NS PREMIUM TECNICS S.R.L. inactiv | 129 m |
| PETROV & PENCHEV SRL inactiv | 129 m |
| RISING FORTUNE SRL inactiv | 129 m |
| RISING LUCK S.R.L. | 129 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Giurgiu
| 346803 | HIPEREXIM SRL |
| 350308 | COMPANIA IMPERATOR COMIMPEX SRL |
| 362027 | VEGA PROD LOGISTICS SRL |
| 1283096 | ROXANA OC SRL |
| 1283185 | PADO SRL |
| 1284016 | TIBO SRL |
| 1284067 | FRANZDO SRL |
| 1284113 | ELVA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25