BEMAR-COM SRL
CUI 8833898 · J15/457/1996
BEMAR-COM SRL are CUI 8833898, nr. de înregistrare J15/457/1996, înmatriculată pe 25.09.1996. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2021: cifră de afaceri 107.053 lei, pierdere netă 18.607 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 107 mii lei · mediana 66 mii lei | 161% din mediană |
| Profit net | -19 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -17.4% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 107 mii lei · mediana 83 mii lei | 128% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 107.053 | 148.779 | 180.459 | 175.939 | 193.536 | 255.969 | 269.179 | 227.222 | 195.054 | 206.768 | 248.183 |
| Venituri totale | 107.053 | 148.779 | 180.551 | 175.939 | 193.536 | 255.969 | 269.179 | 227.222 | 195.054 | 206.768 | 248.183 |
| Cheltuieli totale | 125.137 | 160.717 | 181.635 | 175.809 | 211.851 | 276.619 | 269.762 | 234.558 | 220.978 | 233.406 | 269.189 |
| Profit / pierdere brută | -18.084 | -11.938 | -1.084 | 130 | -18.315 | -20.650 | -583 | -7.336 | -25.924 | -26.638 | -21.006 |
| Profit / pierdere netă | -18.607 | -12.990 | -2.892 | -1.633 | -20.252 | -23.218 | -8.678 | -14.162 | -31.287 | -26.638 | -21.006 |
| Active imobilizate | 933 | 1.651 | 2.369 | 3.087 | 3.805 | 4.523 | 5.241 | 5.959 | 6.187 | 8.842 | 21.483 |
| Active circulante | 8.607 | 11.075 | 21.526 | 16.661 | 7.014 | 9.105 | 14.405 | 28.789 | 30.838 | 31.389 | 34.888 |
| Stocuri | 7.516 | 10.035 | 21.484 | 16.545 | 5.836 | 9.001 | 14.168 | 28.782 | 26.912 | 31.370 | 34.858 |
| Creanțe | 1.000 | 235 | — | 84 | — | — | — | — | 693 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 91 | 805 | 42 | 32 | 1.178 | 104 | 237 | 7 | 3.233 | 19 | 30 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 580 |
| Datorii | 239.672 | 224.250 | 222.429 | 215.391 | 204.829 | 187.386 | 170.186 | 176.610 | 165.153 | 137.072 | 127.154 |
| Capitaluri proprii | -230.132 | -211.524 | -198.534 | -195.643 | -194.010 | -173.758 | -150.540 | -141.862 | -128.128 | -96.841 | -70.203 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.10.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEMAR-COM SRL |
| Nr. reg. com. | J15/457/1996 |
| EUID | ROONRC.J15/457/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-09-25 |
| Sediu social | Str. PROF. RADU GIOGLOVAN, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. PROF. RADU GIOGLOVAN, BL.52, SC.A, ET.3, AP.16 |
| Telefon | 0728813540 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (32)
Sunt 32 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Dâmboviţa
| 8475285 | GARI SERV SRL |
| 8676009 | EMAURA COMPROD SRL |
| 16471810 | PYTHON SISTEM SRL |
| 16636145 | CLUBIN-DIVA SRL |
| 17526795 | LA DOI LEI SRL |
| 17886352 | CLUB 21 SRL |
| 22610611 | TAG SRL |
| 22754188 | TORONTO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25