Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

NETEBE COM SRL

CUI 8928823 · J16/1210/1996

cu contul HoReCaOS, sau pe email

NETEBE COM SRL are CUI 8928823, nr. de înregistrare J16/1210/1996, înmatriculată pe 15.10.1996. Sediul social e în Sat Sălcuţa, Comuna Sălcuţa, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5541. În 2013: cifră de afaceri 14.501 lei, profit net 1.670 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 30 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 15 mii lei · mediana 166 mii lei 9% din mediană
Profit net 2 mii lei · mediana 1 mii lei 128% din mediană
Marjă netă 11.5% · mediana 1% de 12× mediana

Comparat cu 55.551 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 15 mii lei
2011: 11 mii lei 112012: 13 mii lei 122013: 15 mii lei 13
Profit net 2 mii lei
2011: 1 mii lei 112012: 850 lei 122013: 2 mii lei 13
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Cifra de afaceri netă14.50113.22111.219
Venituri totale14.50113.22111.219
Cheltuieli totale12.37112.2099.948
Profit / pierdere brută2.1301.0121.271
Profit / pierdere netă1.6708501.127
Active circulante5.1843.9662.550
Stocuri4.6073.6722.317
Creanțe200200200
Casa și conturi la bănci3779433
Datorii1145660
Capitaluri proprii5.0703.4002.550
Capital subscris vărsat200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 12.11.1996
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
CAEN principal5541
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCNETEBE COM SRL
Nr. reg. com.J16/1210/1996
EUIDROONRC.J16/1210/1996
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1996-10-15
Sediu socialCom. SALCUTA, Sat Sălcuţa Com. Sălcuţa, DOLJ
Domiciliu fiscalJUD. DOLJ, SAT SĂLCUŢA COM. SĂLCUŢA, COM. SALCUTA
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

56302011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (9)

2281867 ION ANISOARA ASOCIAŢIE FAMILIALĂ
3079980 DANA MARGARETA ASOCIAŢIE FAMILIALĂ
3871777 BAMA SERV S.R.L.
7262564 ROSARIO COM SRL
7991628 GICOMALA COM S.R.L. inactiv
15153762 CURCA GHEORGHE ASOCIAŢIE FAMILIALĂ
15336174 FURNIGA STEFAN ASOCIAŢIE FAMILIALĂ
24106450 TUDOR COSTICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Dolj

2338254 OANA COMIMPEX SRL
2339071 YUNY COMIMPEX SRL
8278984 RIGAB COM SRL
8465460 NICBALDAN COM SRL
8569517 MICSILVA COM SRL
14357292 VIOLADI COM SRL
14594671 MARISOF SRL
14699996 POPASUL CAPRIOARA PIELESTI SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12