Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

BICOELIO S.R.L.

CUI 8940223 · J39/162/2006

cu contul HoReCaOS, sau pe email

BICOELIO S.R.L. are CUI 8940223, nr. de înregistrare J39/162/2006, înmatriculată pe 06.02.2006. Sediul social e în Sat Pădureni, Comuna Tâmboeşti, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4399. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 20 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 19 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: -8 mii lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 172018: 0 lei 182019: 0 lei 192020: 0 lei 20
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
Indicator2020201920182017201620152014201320122011
Cheltuieli totale———0—————7.523
Profit / pierdere brută000000000-7.523
Profit / pierdere netă000000000-7.523
Active imobilizate6.2536.2536.2536.2536.2536.2536.2536.2536.2536.253
Active circulante67.12367.12367.12367.12367.12367.12367.12367.12367.12367.123
Creanțe18.86518.86518.86518.86518.86518.86518.86518.86518.86518.865
Casa și conturi la bănci48.25848.25848.25848.25848.25848.25848.25848.25848.25848.258
Datorii4.6694.6694.6694.6694.6694.6694.6694.6694.6694.669
Capitaluri proprii68.70768.70768.70768.70768.70768.70768.70768.70768.70768.707
Capital subscris vărsat8.1808.1808.1808.1808.1808.1808.1808.1808.1808.180

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 27.02.2006
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
CAEN principal4399
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCBICOELIO SRL
Nr. reg. com.J39/162/2006
EUIDROONRC.J39/162/2006
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2006-02-06
Sediu socialSat Pădureni Com. Tâmboeşti, VRANCEA
Domiciliu fiscalJUD. VRANCEA, SAT PĂDURENI COM. TÂMBOEŞTI
Telefon0746175200
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

43992014 – 2020
10322011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (14)

Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

16086122 GRIVCONSTRUCT S.R.L.
20094247 CRIŞAN FLORINEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
20402479 NICULESCU D. IORDACHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
21500122 BUTUC DANUT PERSOANA FIZICA
23155500 NICANSEVIN SRL
23279401 EDIL HOZOC SRL
26433512 MAREVAPELINJOHN SRL inactiv
26947769 PONEA L.ŞTEFAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
27570321 CHIRIAC A. IONEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
28073916 NISTOR C. ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
28596869 LAVRIC ROBERT FLORIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
28870157 CHIRIAC I.ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (17)

41204311431243214322432943314333433443394391439946734791631173119511

Alte firme din Vrancea

7230821 HART CON SRL
14717430 GENIDA A.B. SRL
16826204 SERV MEC N.G. SRL
17070990 DOB A & A SRL
17201068 PROSIL ART SRL
17669515 GENERAL ANDRO - CONSTRUCT SRL
18558000 MAVROS SRL
18849050 ACVIFER SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25