STOICULEASA COM SRL
CUI 8947876 · J1996000708396
STOICULEASA COM SRL are CUI 8947876, nr. de înregistrare J1996000708396, înmatriculată pe 05.11.1996. Sediul social e în Sat Vulturu, Comuna Vulturu, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 633.590 lei, profit net 5.166 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 634 mii lei · mediana 199 mii lei | 319% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 3 mii lei | 182% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.8% · mediana 1.6% | 50% din mediană |
| Cifră pe salariat | 634 mii lei · mediana 224 mii lei | 283% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 633.590 | 610.460 | 742.157 | 678.925 | 722.464 | 537.168 | 583.765 | 558.733 | 700.101 | 673.010 | 697.450 | 795.365 | 728.711 | 900.459 | 790.598 |
| Venituri totale | 683.590 | 610.710 | 742.157 | 678.925 | 722.464 | 537.168 | 602.190 | 558.733 | 700.101 | 673.010 | 697.450 | 795.365 | 856.759 | 900.459 | 792.211 |
| Cheltuieli totale | 676.925 | 586.839 | 692.384 | 662.176 | 709.691 | 531.647 | 591.577 | 561.259 | 713.339 | 687.882 | 734.072 | 851.020 | 838.822 | 879.752 | 767.333 |
| Profit / pierdere brută | 6.665 | 23.871 | 49.773 | 16.749 | 12.773 | 5.521 | 10.613 | -2.526 | -13.238 | -14.872 | -36.622 | -55.655 | 17.937 | 20.707 | 24.878 |
| Profit / pierdere netă | 5.166 | 10.517 | 42.351 | 10.083 | 6.217 | 266 | 4.604 | -8.118 | -20.062 | -14.872 | -36.622 | -55.655 | 14.804 | 16.762 | 20.416 |
| Active imobilizate | 335.469 | 261.775 | 270.555 | 235.870 | 235.870 | 235.870 | 236.692 | 239.200 | 238.181 | 243.178 | 248.175 | 262.582 | 135.046 | 120.307 | 59.189 |
| Active circulante | 330.058 | 393.586 | 401.381 | 368.696 | 379.650 | 399.384 | 406.985 | 432.186 | 437.807 | 496.113 | 481.969 | 476.275 | 605.690 | 606.464 | 579.210 |
| Stocuri | 288.121 | 375.849 | 367.719 | 359.859 | 370.526 | 398.883 | 404.345 | 431.579 | 436.139 | 491.406 | 478.431 | 474.434 | 589.907 | 577.484 | 556.393 |
| Creanțe | 36.507 | 10.235 | 9.644 | 8.402 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.292 | -1 | 34 | 13.865 | 24.008 | 9.196 |
| Casa și conturi la bănci | 5.430 | 7.502 | 24.018 | 435 | 8.674 | 501 | 2.640 | 607 | 1.668 | 415 | 3.539 | 1.807 | 1.918 | 4.972 | 13.621 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 496 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Datorii | 596.453 | 591.452 | 618.544 | 593.525 | 614.562 | 640.513 | 649.698 | 681.515 | 677.999 | 729.991 | 705.971 | 678.063 | 624.287 | 625.125 | 553.515 |
| Capitaluri proprii | 69.074 | 63.909 | 53.392 | 11.041 | 958 | -5.259 | -5.525 | -10.129 | -2.011 | 9.300 | 24.173 | 60.794 | 116.449 | 101.646 | 84.884 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4 | 4 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.11.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STOICULEASA COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1996000708396 |
| EUID | ROONRC.J1996000708396 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-11-05 |
| Sediu social | Str Libertății, 103, Sat Vulturu Com. Vulturu, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT VULTURU COM. VULTURU, STR LIBERTĂȚII, NR.103 |
| Telefon | 0766422114 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BAVAMAR SRL | aceeași clădire |
| GMD CONS MIRCEA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NICO LORI TRANS 2005 SRL | aceeași clădire |
| PAUL MONT CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| SAVA GOODS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| STURLICHI SRL | aceeași clădire |
| MACGYVER SOLUTION´S S.R.L. | 396 m |
| PINO'S ALL FOOD S.R.L. | 684 m |
| T.M.R. EXPO SRL | 758 m |
| EMARYLEOGRIG S.R.L. | 937 m |
| SISIONA P.A. S.R.L. inactiv | 1.024 m |
| ALEE & NICO S.R.L. | 1.082 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25