CIUPERCUTA COM S.R.L.
CUI 8948812 · J29/1464/1996
CIUPERCUTA COM S.R.L. are CUI 8948812, nr. de înregistrare J29/1464/1996, înmatriculată pe 13.11.1996. Sediul social e în Loc. Plopeni, Oraş Plopeni, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 160.858 lei, pierdere netă 1.268 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 161 mii lei · mediana 199 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | -1 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -0.8% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 161 mii lei · mediana 224 mii lei | 72% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 160.858 | 116.186 | 240.997 | 220.420 | 185.519 | 178.322 | 176.845 | 173.424 | 162.774 | 167.006 | 153.018 | 114.249 | 97.363 | 73.590 | 50.008 |
| Venituri totale | 160.858 | 116.186 | 241.518 | 220.528 | 185.519 | 178.322 | 176.949 | 173.769 | 164.026 | 167.009 | 153.166 | 114.442 | 97.363 | 73.590 | 50.008 |
| Cheltuieli totale | 160.517 | 118.334 | 321.815 | 262.075 | 229.420 | 222.448 | 226.604 | 229.988 | 221.047 | 207.155 | 201.276 | 156.156 | 127.991 | 101.990 | 67.138 |
| Profit / pierdere brută | 341 | -2.148 | -80.297 | -41.547 | -43.901 | -44.126 | -49.655 | -56.219 | -57.021 | -40.146 | -48.110 | -41.714 | -30.628 | -28.400 | -17.130 |
| Profit / pierdere netă | -1.268 | -2.779 | -81.630 | -43.752 | -45.753 | -45.906 | -51.424 | -57.955 | -58.658 | -41.815 | -52.707 | -45.148 | -33.361 | -28.400 | -17.130 |
| Active imobilizate | 201 | 201 | 201 | 49.160 | 49.160 | 49.160 | 49.160 | 30.675 | 30.675 | 30.675 | 31.401 | 31.401 | 31.401 | 23.401 | 23.401 |
| Active circulante | 30.151 | 29.900 | 37.372 | 26.816 | 38.707 | 39.184 | 28.682 | 23.441 | 24.952 | 17.331 | 13.330 | 7.333 | 8.607 | 9.081 | 12.070 |
| Stocuri | 22.726 | 12.907 | 20.710 | 20.574 | 14.247 | 14.188 | 9.703 | 22.080 | 21.154 | 13.570 | 11.263 | 7.104 | 7.301 | 5.676 | 5.219 |
| Creanțe | 1.707 | 4.006 | 1.300 | 1.562 | 21.437 | 21.254 | 3.300 | 3 | 3 | 197 | 150 | 3 | 3 | 2.871 | 2.868 |
| Casa și conturi la bănci | 5.718 | 12.987 | 15.362 | 4.680 | 3.023 | 3.742 | 15.679 | 1.358 | 3.795 | 3.564 | 1.917 | 226 | 1.303 | 534 | 3.983 |
| Cheltuieli în avans | — | — | -36 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 706.487 | 704.969 | 709.626 | 666.435 | 634.574 | 589.298 | 532.890 | 476.225 | 419.781 | 353.502 | 307.686 | 248.982 | 205.108 | 172.221 | 146.810 |
| Capitaluri proprii | -676.135 | -674.868 | -672.089 | -590.459 | -546.707 | -500.954 | -455.048 | -422.109 | -364.154 | -305.496 | -262.955 | -210.248 | -165.100 | -139.739 | -111.339 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.11.1996 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIUPERCUTA COM SRL |
| Nr. reg. com. | J29/1464/1996 |
| EUID | ROONRC.J29/1464/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-11-13 |
| Sediu social | Str. TINERETULUI, 12, Orş. Plopeni, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. PLOPENI, STR. TINERETULUI, NR.12, BL.A22, AP.30 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGISAR COM SRL | aceeași clădire |
| ALIFLOR COM SRL | aceeași clădire |
| ALPLAST EXPERT DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| BURSI N.B.C SRL | aceeași clădire |
| CLADI ASC GRUP SRL | aceeași clădire |
| DARI DINAMIC SPEDITION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DAVALGO CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAXOFT RESEARCH & DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| DENIAUTO MOBILE S.R.L. | aceeași clădire |
| EDEN TASTY S.R.L. | aceeași clădire |
| ELGIANA SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| FANMONT CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
| 406956 | TRIO EXPRESS SRL |
| 434000 | LUIMEX SRL |
| 1299602 | COPROS SRL |
| 1299920 | VERA IMPEX SRL |
| 1300251 | BUGA & CO SRL |
| 1300480 | COMPACT DEI SRL |
| 1301273 | AGROCIN SRL |
| 1301656 | APOSTOL SNC |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25