Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

BRIO-MINI ABC SRL

CUI 9015072 · J19/608/1996

cu contul HoReCaOS, sau pe email

BRIO-MINI ABC SRL are CUI 9015072, nr. de înregistrare J19/608/1996, înmatriculată pe 26.11.1996. Sediul social e în Loc. Vlăhiţa, Oraş Vlăhiţa, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5211. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 30 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.668 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2014: 0 lei 142015: 0 lei 15
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20152014
Active imobilizate4.4004.400
Active circulante68.87468.874
Stocuri43.07143.071
Creanțe24.32324.323
Casa și conturi la bănci1.4801.480
Datorii36.02436.024
Capitaluri proprii37.25037.250
Capital subscris vărsat200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 13.12.1996
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
CAEN principal5211
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCBRIO-MINI ABC SRL
Nr. reg. com.J19/608/1996
EUIDROONRC.J19/608/1996
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1996-11-26
Sediu socialStr. Muncitorilor, 1, Orş. Vlăhiţa, HARGHITA
Domiciliu fiscalJUD. HARGHITA, ORŞ. VLĂHIŢA, STR. MUNCITORILOR, NR.1, SC.B, AP.4
Telefon066/246126
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
BALAZS NATURAL OIL SRL-D inactiv aceeași clădire
DZSEJK SRL inactiv aceeași clădire
GROPPELLO SRL inactiv aceeași clădire
HL HOMES S.R.L. aceeași clădire
KINGA-TRAVEL SRL aceeași clădire
MASTERROOF S.R.L. aceeași clădire
ANDEZIT GROUP SRL 118 m
DELTA-CONSTRUCT SRL 118 m
ESCAPE EVENTS S.R.L. 118 m
ETS EPITO SA UNGARIA SUCURSALA HARGHITA 118 m
GEZO TRANSPOTTER S.R.L. 118 m
HENRE MIX SRL 118 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47112014 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

25650335 BALAS IRMA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
26767202 GROPPELLO S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Harghita

489960 CONSUMCOOP CIUCSINGEORGIU COOPERATIVA DE CONSUM
494150 CONSUMCOOP FELICENI COOPERATIVA DE CONSUM
496363 CSERKOV SRL
524650 RESTAURANT TABOR SRL
529606 MAGASBUKK SRL
3229042 DEPOZIT COMBUSTIBIL GHEORGHENI SRL
4806882 BALINT-KER SRL
5100230 KEREK SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25