BAGERA SRL
CUI 917314 · J1992000492156
BAGERA SRL are CUI 917314, nr. de înregistrare J1992000492156, înmatriculată pe 12.02.1992. Sediul social e în Municipiul Moreni, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 8.500 lei, pierdere netă 3.664 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 172 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -43.1% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.500 | 8.600 | 4.300 | 5.000 | 9.000 | 15.700 | 13.900 | 12.000 | 45.900 | 53.801 | 136.516 | 127.112 | 31.460 | 27.065 | 28.547 |
| Venituri totale | 8.500 | 8.600 | 4.300 | 5.000 | 9.000 | 15.700 | 13.900 | 12.000 | 45.900 | 53.803 | 136.520 | 127.115 | 31.464 | 27.183 | 28.553 |
| Cheltuieli totale | 12.164 | 9.715 | 12.536 | 4.639 | 7.110 | 5.391 | 9.112 | 10.473 | 20.564 | 40.406 | 74.280 | 120.267 | 28.771 | 26.433 | 36.971 |
| Profit / pierdere brută | -3.664 | -1.115 | -8.236 | 361 | 1.890 | 10.309 | 4.788 | 1.527 | 25.336 | 13.397 | 62.240 | 6.848 | 2.693 | 750 | -8.418 |
| Profit / pierdere netă | -3.664 | -1.253 | -8.236 | 222 | 1.639 | 9.849 | 4.371 | 1.167 | 24.017 | 12.321 | 58.144 | 3.034 | 1.749 | 518 | -8.418 |
| Active imobilizate | 2.004 | — | — | — | — | 454 | 454 | 3.416 | 7.366 | 11.316 | 15.266 | 4.255 | 8.348 | 14.292 | 15.168 |
| Active circulante | 158.506 | 205.336 | 221.731 | 258.227 | 258.005 | 256.548 | 246.543 | 239.436 | 234.157 | 207.639 | 209.999 | 160.511 | 158.151 | 150.092 | 158.050 |
| Creanțe | 157.147 | 158.000 | 175.280 | 175.169 | 156.434 | 156.301 | 156.394 | 158.589 | 155.994 | 151.341 | 150.231 | 150.325 | 1.208 | 2.310 | 2.294 |
| Casa și conturi la bănci | 1.359 | 47.336 | 46.451 | 83.058 | 101.571 | 100.247 | 90.149 | 80.847 | 78.163 | 56.298 | 59.768 | 10.186 | 156.943 | 147.782 | 155.756 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.586 | 5.406 | — | — | — |
| Datorii | 94 | 1.256 | 94 | 94 | 94 | 729 | 574 | 800 | 637 | 2.087 | 2.304 | 2.769 | 2.130 | 1.763 | 11.115 |
| Capitaluri proprii | 160.416 | 204.080 | 221.637 | 258.133 | 257.911 | 256.273 | 246.423 | 242.052 | 240.886 | 216.868 | 225.547 | 167.403 | 164.369 | 162.621 | 162.103 |
| Capital subscris vărsat | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BAGERA SRL |
| Nr. reg. com. | J1992000492156 |
| EUID | ROONRC.J1992000492156 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-02-12 |
| Sediu social | Str. ION NEGOESCU, 27, Mun. Moreni, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. ION NEGOESCU, NR.27 |
| Telefon | 0744485399 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMROVAL PROD SRL inactiv | aceeași clădire |
| SIV-DINU SERVICE SRL | 22 m |
| AC MANTA SERV SRL | 43 m |
| PEGASO PREST SRL | 71 m |
| GRUP MODAL SRL | 89 m |
| ELTMAN PROTECT S.R.L. | 97 m |
| TRI-DEN SERV SRL | 139 m |
| AULEX COM SRL | 157 m |
| ANDREEA SRL | 170 m |
| BIALES CONS SRL inactiv | 178 m |
| BUILDING SERV INTERNATIONAL S.R.L. | 178 m |
| CORIBRI BEAUTY CENTER S.R.L. | 178 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Dâmboviţa
| 717863 | LIGNA PROD COM SRL |
| 910510 | DOCT SRL |
| 911877 | ASCONEX SRL |
| 912880 | ADDA SRL |
| 921501 | M.D. IMPRESSION-FASHION DESIGN SRL |
| 5114871 | PRODESCO SRL |
| 5252939 | A & A ARHITECTURA SI ANTREPRIZA SRL |
| 6656617 | ELADPRO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25