ON-FEST GKP S.R.L.
CUI 9190987 · J04/1426/1996
ON-FEST GKP S.R.L. are CUI 9190987, nr. de înregistrare J04/1426/1996, înmatriculată pe 04.12.1996. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 57.111 lei, profit net 24.179 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 57 mii lei · mediana 188 mii lei | 30% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 26 mii lei | 94% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 42.3% · mediana 15.2% | 278% din mediană |
Comparat cu 43.045 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 57.111 | 56.666 | 56.507 | 69.258 | 121.741 | 132.294 | 101.615 | 131.227 | 116.186 | 113.780 | 123.655 | 135.085 | 74.975 | 102.266 | 108.778 |
| Venituri totale | 57.114 | 56.666 | 56.507 | 69.258 | 121.743 | 141.901 | 101.615 | 131.235 | 116.186 | 113.780 | 123.655 | 135.085 | 74.980 | 102.277 | 108.783 |
| Cheltuieli totale | 28.329 | 49.913 | 52.693 | 41.389 | 130.640 | 166.480 | 148.023 | 145.822 | 146.249 | 149.758 | 142.496 | 144.612 | 122.121 | 132.533 | 110.696 |
| Profit / pierdere brută | 28.785 | 6.753 | 3.814 | 27.869 | -8.897 | -24.579 | -46.408 | -14.587 | -30.063 | -35.978 | -18.841 | -9.527 | -47.141 | -30.256 | -1.913 |
| Profit / pierdere netă | 24.179 | 5.673 | 986 | 26.139 | -10.117 | -25.898 | -47.425 | -15.899 | -31.224 | -37.116 | -22.551 | -13.579 | -49.391 | -30.256 | -1.913 |
| Active imobilizate | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 | 28.597 |
| Active circulante | 95.419 | 72.813 | 74.131 | 64.843 | 106.359 | 159.161 | 142.500 | 122.464 | 192.493 | 149.919 | 134.497 | 107.129 | 139.942 | 136.057 | 90.289 |
| Stocuri | 6.286 | 6.285 | 6.285 | 6.285 | 6.285 | 6.285 | 5.777 | 5.777 | 5.777 | 5.778 | 5.665 | 5.616 | 5.605 | 5.605 | 5.605 |
| Creanțe | 42.567 | 44.965 | 52.006 | 50.243 | 84.949 | 149.042 | 136.723 | 98.448 | 178.190 | 143.337 | 115.914 | 90.754 | 125.243 | 124.052 | 82.879 |
| Casa și conturi la bănci | 46.566 | 21.563 | 15.840 | 8.315 | 15.125 | 3.834 | — | 18.239 | 8.526 | 804 | 12.918 | 10.759 | 9.094 | 6.400 | 1.805 |
| Datorii | 269.086 | 270.659 | 277.650 | 269.348 | 337.003 | 379.689 | 337.130 | 269.668 | 323.798 | 250.000 | 197.461 | 147.542 | 166.776 | 113.500 | 37.476 |
| Capitaluri proprii | -145.070 | -169.249 | -174.922 | -175.908 | -202.047 | -191.931 | -166.033 | -118.607 | -102.708 | -71.484 | -34.367 | -11.816 | 1.763 | 51.154 | 81.410 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 201 | 201 | 201 | 201 | 201 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Jun 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.02.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ON-FEST GKP SRL |
| Nr. reg. com. | J04/1426/1996 |
| EUID | ROONRC.J04/1426/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-12-04 |
| Sediu social | Str. Brânduşei, 40, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. BRÂNDUŞEI, NR.40 |
| Telefon | 0234520031 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LORENAMNTNAILS S.R.L. | 30 m |
| RIK-EDY SERVICES SRL inactiv | 60 m |
| AMANET CASH IFN SRL | 72 m |
| GMS MOTORSERV SRL | 95 m |
| MOTTA SRL | 95 m |
| PROD INOX STYLE S.R.L. | 95 m |
| RALEX CONTAB SRL | 160 m |
| RONTAL DISTRIBUTION SRL inactiv | 160 m |
| SERCO COMEXIM S.R.L. | 160 m |
| NORDISK TRANSPORT S.R.L. | 168 m |
| KNOCK & DROP S.R.L. | 177 m |
| FINANCE CONT LEADER SRL | 185 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8299 | 2025 |
| 9609 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bacău
| 954428 | TUNALI SRL |
| 974034 | FORPEP SRL |
| 4103050 | SO-STAR TRANS SRL |
| 12508950 | ALSIRA CONSULTING SRL |
| 14163911 | SAMAS EXPERT SRL |
| 15053496 | PRODENERGO SRL |
| 15193910 | CRISEX COM SRL |
| 15542425 | APAROL IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25