KUDAL SRL
CUI 9293303 · J38/105/1997
KUDAL SRL are CUI 9293303, nr. de înregistrare J38/105/1997, înmatriculată pe 25.02.1997. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2025: cifră de afaceri 3.739 lei, pierdere netă 7.099 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 166 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -189.9% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.739 | 8.130 | 15.436 | 14.795 | 14.828 | 13.824 | 13.987 | 11.000 | 19.303 | 31.953 | 32.508 | 31.902 | 33.056 | 32.199 | 19.262 |
| Venituri totale | 3.739 | 8.130 | 15.436 | 14.795 | 14.828 | 13.824 | 13.987 | 11.000 | 19.303 | 31.953 | 32.508 | 31.902 | 33.056 | 32.199 | 19.262 |
| Cheltuieli totale | 10.838 | 11.300 | 8.759 | 28.446 | 8.479 | 7.294 | 8.803 | 8.826 | 11.536 | 27.806 | 29.754 | 33.898 | 33.949 | 36.808 | 28.336 |
| Profit / pierdere brută | -7.099 | -3.170 | 6.677 | -13.651 | 6.349 | 6.530 | 5.184 | 2.174 | 7.767 | 4.147 | 2.754 | -1.996 | -893 | -4.609 | -9.074 |
| Profit / pierdere netă | -7.099 | -3.170 | 5.897 | -14.034 | 5.913 | 6.147 | 4.764 | 1.844 | 7.188 | 3.188 | 1.779 | -2.953 | -1.803 | -4.609 | -9.074 |
| Active imobilizate | 57.339 | 60.349 | 63.358 | 68.786 | 74.289 | 79.791 | 85.294 | 90.797 | 96.300 | 81.139 | 96.949 | 112.760 | 81.240 | 94.841 | 47.742 |
| Active circulante | 45.907 | 45.366 | 45.063 | 32.824 | 41.689 | 29.493 | 17.862 | 17.087 | 8.112 | 9.217 | 8.046 | 8.262 | 11.294 | 12.103 | 6.756 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 2.725 | 2.725 | 2.725 |
| Creanțe | 9.376 | 8.605 | 8.079 | 8.247 | 8.220 | 8.193 | 8.201 | 8.174 | 7.841 | 7.678 | 7.736 | 7.692 | 7.881 | 7.804 | 3.277 |
| Casa și conturi la bănci | 36.531 | 36.761 | 36.984 | 24.577 | 33.469 | 21.300 | 9.661 | 8.913 | 271 | 1.539 | 310 | 570 | 688 | 1.574 | 754 |
| Datorii | 6.879 | 2.248 | 1.785 | 871 | 1.204 | 423 | 442 | 8.933 | 8.305 | 23.738 | 41.565 | 59.371 | 73.234 | 85.841 | 28.786 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 1.000 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 96.367 | 103.467 | 106.636 | 100.739 | 114.774 | 108.861 | 102.714 | 97.951 | 96.107 | 66.618 | 63.430 | 61.651 | 19.300 | 21.103 | 25.712 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.02.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KUDAL SRL |
| Nr. reg. com. | J38/105/1997 |
| EUID | ROONRC.J38/105/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-02-25 |
| Sediu social | Bld. Tineretului, 5, parter, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. TINERETULUI, NR.5, BL.A11/2, ET.P |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A-Z TECH CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| ALICIA ŞI SERENA SRL inactiv | aceeași clădire |
| AV AUTO TEHNIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLACKBERRIES LAND S.R.L. | aceeași clădire |
| CAMANDY FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| DAGELAR SRL | aceeași clădire |
| DAMIEN SRL inactiv | aceeași clădire |
| ENERGOMAXECONOMY SRL | aceeași clădire |
| FRIZCO JOS PĂLĂRIA S.R.L. | aceeași clădire |
| GRĂTARUL CU BUNĂȚI S.R.L. | aceeași clădire |
| GRĂTARUL LUI VLAD S.R.L. | aceeași clădire |
| HAPPY OLIWE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
| 1469065 | MIORITA DOBRITOIU SRL |
| 1475881 | LA LICA SRL |
| 1478098 | BELVEDERE SRL |
| 1484502 | CEFERISTUL SRL |
| 2617518 | CEZAR SRL |
| 3291893 | ALEX & MARLENE SRL |
| 4767961 | EVEREST SRL |
| 5815617 | MONDOCRIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25