DEAS IMPEX SRL
CUI 9407777 · J12/496/1997
DEAS IMPEX SRL are CUI 9407777, nr. de înregistrare J12/496/1997, înmatriculată pe 17.03.1997. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 28.135 lei, pierdere netă 2.538 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 28 mii lei · mediana 199 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 28.135 | 38.604 | 53.076 | 62.148 | 45.701 | 40.008 | 15.796 | 26.431 | 41.537 | 58.067 | 39.327 | 31.148 | 19.428 | 42.645 | 34.581 |
| Venituri totale | 28.135 | 38.604 | 54.076 | 62.148 | 45.702 | 42.792 | 15.796 | 26.431 | 41.537 | 58.067 | 39.346 | 31.148 | 19.428 | 42.645 | 34.581 |
| Cheltuieli totale | 30.673 | 34.977 | 56.645 | 76.453 | 80.823 | 71.862 | 51.236 | 64.941 | 71.258 | 76.840 | 40.795 | 29.649 | 25.165 | 42.503 | 33.551 |
| Profit / pierdere brută | -2.538 | 3.627 | -2.569 | -14.305 | -35.121 | -29.070 | -35.440 | -38.510 | -29.721 | -18.773 | -1.449 | 1.499 | -5.737 | 142 | 1.030 |
| Profit / pierdere netă | -2.538 | 3.458 | -2.569 | -14.926 | -35.588 | -29.353 | -35.585 | -38.775 | -30.722 | -20.515 | -2.629 | 599 | -6.228 | 67 | 859 |
| Active imobilizate | 2.383 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 34.699 | 43.606 | 48.208 | 47.887 | 32.456 | 33.944 | 27.569 | 24.986 | 26.649 | 31.363 | 32.744 | 34.919 | 30.141 | 32.847 | 31.124 |
| Stocuri | 26.716 | 29.991 | 35.857 | 43.593 | 27.626 | 29.516 | 21.452 | 20.983 | 22.900 | 25.271 | 24.187 | 31.268 | 29.373 | 24.873 | 30.345 |
| Creanțe | 3.552 | 3.552 | 3.674 | 3.655 | 4.737 | 3.713 | 3.713 | 3.713 | 3.713 | 3.713 | 334 | 334 | 333 | 4.133 | 333 |
| Casa și conturi la bănci | 4.431 | 10.063 | 8.677 | 639 | 93 | 715 | 2.404 | 290 | 36 | 2.379 | 8.223 | 3.317 | 435 | 3.841 | 446 |
| Datorii | 274.555 | 278.541 | 286.601 | 283.711 | 253.354 | 219.253 | 183.526 | 145.358 | 108.246 | 82.238 | 63.144 | 62.690 | 58.511 | 54.989 | 53.332 |
| Capitaluri proprii | -237.473 | -234.935 | -238.393 | -235.824 | -220.898 | -185.309 | -155.957 | -120.372 | -81.597 | -50.875 | -30.400 | -27.771 | -28.370 | -22.142 | -22.208 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Aug 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.05.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEAS IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J12/496/1997 |
| EUID | ROONRC.J12/496/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-03-17 |
| Sediu social | Str. Septimiu Albini, 129, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SEPTIMIU ALBINI, NR.129, AP.17 |
| Telefon | 0264418106 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ART RECLAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| D V ECONOMIC SRL | aceeași clădire |
| EDITURA EDUCAȚIONAL GAMA S.R.L. | aceeași clădire |
| EDUCAȚIONAL MAXIM S.R.L. | aceeași clădire |
| GHIMAROM IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| GRADINAEVEI S.R.L. | aceeași clădire |
| IACO TIM SPEDITION SRL inactiv | aceeași clădire |
| PRIMIA IND COM S.R.L. | aceeași clădire |
| SOLANIUM FLEET S.R.L. | aceeași clădire |
| VARADOR SRL | aceeași clădire |
| WAB CON S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BITPLATFORM DEV S.R.L. | 18 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4771 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 3764681 | GHIMAROM IMPEX S.R.L. inactiv |
| 4985001 | CRIODA IMPORT EXPORT SRL |
| 6278589 | VALERIANA COM SRL |
| 15578224 | J F SERVICE SRL |
| 15644778 | ELISIUM CONSULTING SRL |
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25