TUCCI DINO SRL
CUI 9496537 · J30/391/1997
TUCCI DINO SRL are CUI 9496537, nr. de înregistrare J30/391/1997, înmatriculată pe 28.05.1997. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4690. În 2025: cifră de afaceri 25.686 lei, pierdere netă 241.138 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 26 mii lei · mediana 199 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | -241 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -938.8% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 25.686 | 17.200 | 1.440 | 8.133 | 30.419 | 36.724 | 348.810 | 1.383.211 | 1.343.569 | 2.515.611 | 1.489.147 | 990.190 | 413.896 | 602.431 | 357.600 |
| Venituri totale | 133.470 | 25.558 | 1.446 | 8.145 | 30.419 | 422.734 | 600.188 | 1.415.378 | 2.123.415 | 2.248.126 | 2.057.228 | 1.372.671 | 1.125.292 | 1.243.134 | 775.804 |
| Cheltuieli totale | 360.528 | 72.820 | 129.595 | 158.107 | 151.406 | 410.283 | 610.586 | 1.379.295 | 2.118.217 | 2.220.947 | 2.049.553 | 1.366.423 | 1.101.438 | 1.227.550 | 767.391 |
| Profit / pierdere brută | -227.058 | -47.262 | -128.149 | -149.962 | -120.987 | 12.451 | -10.398 | 36.083 | 5.198 | 27.179 | 7.675 | 6.248 | 23.854 | 15.584 | 8.413 |
| Profit / pierdere netă | -241.138 | -47.511 | -128.164 | -150.043 | -121.291 | 6.521 | -15.426 | 26.390 | 5.198 | 27.179 | 7.675 | 6.248 | 23.313 | 15.584 | 8.413 |
| Active imobilizate | 535.494 | 327.607 | 327.607 | 331.920 | 340.284 | 350.552 | 558.159 | 1.703.520 | 1.743.556 | 2.123.167 | 764.353 | 852.924 | 1.082.390 | 1.142.271 | 1.418.881 |
| Active circulante | 1.419.846 | 1.776.924 | 2.358.926 | 2.556.288 | 3.238.156 | 3.330.796 | 3.309.868 | 2.573.497 | 2.538.440 | 2.923.850 | 3.852.483 | 2.690.123 | 2.797.590 | 2.134.527 | 2.454.410 |
| Stocuri | — | 674 | 545.125 | 579.405 | 579.419 | 579.666 | 730.552 | 718.705 | 737.426 | 859.905 | 1.214.586 | 909.658 | 723.735 | 445.407 | 1.393.048 |
| Creanțe | 1.418.742 | 1.776.075 | 1.801.943 | 1.976.635 | 2.655.179 | 2.542.221 | 2.518.168 | 1.628.604 | 1.746.090 | 1.756.234 | 2.059.208 | 1.672.498 | 1.548.135 | 1.681.107 | 1.054.778 |
| Casa și conturi la bănci | 1.104 | 175 | 11.858 | 248 | 3.558 | 208.909 | 61.148 | 226.188 | 54.924 | 307.711 | 578.689 | 107.967 | 525.720 | 8.013 | 6.584 |
| Cheltuieli în avans | 469.932 | 469.932 | 469.932 | 469.932 | 469.932 | 469.932 | 469.932 | 469.932 | 482.432 | 483.521 | 481.021 | 410.284 | — | — | — |
| Datorii | 2.674.948 | 2.583.001 | 2.593.621 | 2.667.132 | 2.808.669 | 2.790.286 | 2.779.487 | 3.073.051 | 3.216.920 | 3.843.277 | 778.009 | 1.046.619 | 1.513.886 | 2.038.077 | 1.730.018 |
| Venituri în avans | 420.463 | 420.463 | 420.463 | 420.463 | 420.463 | 420.463 | 420.463 | 520.463 | 420.463 | 420.463 | 3.080.229 | 1.674.768 | 1.140.398 | 36.338 | — |
| Capitaluri proprii | -670.139 | -429.001 | 142.381 | 270.545 | 819.240 | 940.531 | 1.138.009 | 1.153.435 | 1.127.045 | 1.266.798 | 1.239.619 | 1.231.944 | 1.225.696 | 1.202.383 | 2.143.273 |
| Capital subscris vărsat | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 | 51.890 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.06.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4690 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TUCCI DINO SRL |
| Nr. reg. com. | J30/391/1997 |
| EUID | ROONRC.J30/391/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-05-28 |
| Sediu social | Str. Decebal, 5, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DECEBAL, NR.5 |
| Telefon | 0261768001 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRIRAAND SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAVIDADO AGRICOLA SRL | aceeași clădire |
| GENTILINI INVEST SRL | aceeași clădire |
| HH ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERIOR MARINE CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| NEW SIGNAL SRL | aceeași clădire |
| PLAZA EUROPA SRL | aceeași clădire |
| SATCH BOOGIE PRODUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| TD GESTIONI AZIENDALI SRL | aceeași clădire |
| TIGGA PRODUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| MTM TRANS PERSONAL SERVICE S.R.L. inactiv | 29 m |
| BAUER & GINDELE INTERNATIONAL TRANSPORT S.R.L. | 72 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4690 | 2015 – 2025 |
| 1520 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (36)
Alte firme din Satu Mare
| 641269 | ESKIMO SRL |
| 643812 | SALCIMUL SRL |
| 2385140 | NECRAU TEAM SRL |
| 4749370 | TRITON SRL |
| 5736670 | PREG SRL |
| 7033609 | PHOENIX UNIO SRL |
| 7357753 | STIL D&C SRL |
| 7924467 | FELIX SAN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25