Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

OLYMPUS GRUP SRL

CUI 9510801 · J22/750/1997 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

OLYMPUS GRUP SRL are CUI 9510801, nr. de înregistrare J22/750/1997, înmatriculată pe 06.06.1997. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4764. În 2017: cifră de afaceri 75.116 lei, pierdere netă 17.538 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Activă de 29 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.667 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 75 mii lei
2011: 231 mii lei 112012: 178 mii lei 122013: 170 mii lei 132014: 215 mii lei 142015: 178 mii lei 152016: 122 mii lei 162017: 75 mii lei 17
Profit net 0 lei
2011: -38 mii lei 112012: -18 mii lei 122013: -16 mii lei 132014: -5 mii lei 142015: 4 mii lei 152016: 1 mii lei 162017: -18 mii lei 172018: 0 lei 18
Salariați 1
2011: 6 112012: 6 122013: 5 132014: 4 142015: 4 152016: 4 162017: 1 17
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20182017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă—75.116122.402178.105215.385169.793177.598231.457
Venituri totale0107.195122.803178.542215.778171.201178.199248.287
Cheltuieli totale—121.544117.962169.526214.481182.933196.126285.979
Profit / pierdere brută0-14.3494.8419.0161.297-11.732-17.927-37.692
Profit / pierdere netă0-17.5381.1583.672-5.165-16.452-17.927-37.692
Active imobilizate——32.51833.68335.04337.15647.03062.361
Active circulante941.594941.846895.070800.373710.443677.587537.191488.798
Stocuri896.839887.345849.689747.969651.004586.774470.007420.062
Creanțe44.75554.24843.81344.72756.25090.68854.01461.924
Casa și conturi la bănci02531.5687.6773.18912513.1706.812
Datorii887.480887.732855.936763.562678.663642.756496.220445.230
Capitaluri proprii54.11454.11471.65270.49466.82371.98788.001105.929
Capital subscris vărsat200200200200200200200200
Număr mediu de salariați—1444566

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 20.08.2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
CAEN principal4764
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCOLYMPUS GRUP SRL
Nr. reg. com.J22/750/1997
EUIDROONRC.J22/750/1997
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1997-06-06
Sediu socialStr. Cucu, 11, Mun. Iaşi, IAŞI
Domiciliu fiscalJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CUCU, NR.11, BL.D10, SC.1, ET.3, AP.7
Telefon216769
Webwww.olympusgrup.ro

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CENAS S.R.L. aceeași clădire
CONT AUDIT SRL aceeași clădire
MIOR SRL aceeași clădire
PHI R-SYSTEM SRL inactiv aceeași clădire
PINK EVENTS SRL aceeași clădire
SEDULINK TECHNOLOGIES S.R.L. aceeași clădire
AGRI TRADE ALLIANCE S.R.L. 18 m
CONSTRUCT MOD SRL inactiv 18 m
CTM COMPANY OF INVESTMENT S.R.L. inactiv 18 m
ECODAR ARTI S.R.L. 18 m
ECONOMIC CONSULTING SUPPORT S.R.L. 18 m
EUROAF INVESTMENT GROUP S.R.L. 18 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47762011 – 2018

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (8)

1966145 MIOR SRL
8086326 CONT AUDIT S.R.L.
9477772 BONO CENTRUM S.R.L.
9568013 MONTINVEST S.A. BUCURESTI SUCURSALA IASI
16533344 PHI R-SYSTEM SRL inactiv
17847388 EVALROM SRL
23522925 PINK EVENTS SRL

CAEN autorizat (6)

513851395142514752486312

Alte firme din Iaşi

17740186 LUXPRIMUM SRL
18889748 L.H. LURE & FISHING SRL
23677806 SANTA MORA SPORT SRL
23755807 LUKS LINE SRL
27003726 SILVER SCALAR SRL
29441625 SHARK EQUIPPING FIGHTERS SRL
30369396 CORETI CONCEPT SRL
30963800 THE CHAMP SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25