IORDAN SRL
CUI 954657 · J04/536/1992
IORDAN SRL are CUI 954657, nr. de înregistrare J04/536/1992, înmatriculată pe 19.02.1992. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 19.800 lei, profit net 11.671 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 20 mii lei · mediana 199 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 3 mii lei | 412% din mediană |
| Marjă netă | 58.9% · mediana 1.6% | de 37× mediana |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 19.800 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 13.500 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 21.629 | 5.616 | 20.484 | 84.267 |
| Venituri totale | 19.800 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 13.500 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 18.000 | 21.629 | 5.616 | 20.484 | 84.960 |
| Cheltuieli totale | 5.958 | 34.010 | 18.039 | 55.834 | 2.640 | 2.714 | 23.431 | 2.731 | 2.265 | 3.600 | 2.586 | 5.081 | 7.661 | 36.834 | 72.061 |
| Profit / pierdere brută | 13.842 | -16.010 | -39 | -37.834 | 15.360 | 10.786 | -5.431 | 15.269 | 15.735 | 14.400 | 15.414 | 16.548 | -2.045 | -16.350 | 12.899 |
| Profit / pierdere netă | 11.671 | -16.010 | -64 | -38.347 | 14.839 | 10.381 | -5.971 | 14.729 | 15.195 | 13.860 | 14.874 | 15.899 | -2.181 | -16.350 | 10.835 |
| Active imobilizate | 6.830 | 8.799 | 184 | 2.634 | 5.083 | 7.532 | 9.982 | 15.102 | 17.367 | 19.633 | 21.898 | 24.163 | 26.428 | 28.694 | 30.959 |
| Active circulante | 16.873 | 1.019 | 14.075 | 13.634 | 49.019 | 31.210 | 17.974 | 18.786 | 2.252 | 57.065 | 41.401 | 23.722 | 5.363 | 7.790 | 48.331 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 40.535 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | 466 | 466 | 466 | 466 | 2.581 | — | 1.969 |
| Casa și conturi la bănci | 16.873 | 1.019 | 14.075 | 13.634 | 49.019 | 31.210 | 17.974 | 18.786 | 1.786 | 56.599 | 40.935 | 23.256 | 2.782 | 7.790 | 5.827 |
| Datorii | 2.239 | 26 | 24 | 1.969 | 1.456 | 934 | 530 | 490 | 950 | 410 | 870 | 330 | 135 | 2.647 | 29.103 |
| Capitaluri proprii | 21.464 | 9.792 | 14.235 | 14.299 | 52.646 | 37.808 | 27.426 | 33.398 | 18.669 | 76.288 | 62.429 | 47.555 | 31.656 | 33.837 | 50.187 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.12.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IORDAN SRL |
| Nr. reg. com. | J04/536/1992 |
| EUID | ROONRC.J04/536/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-02-19 |
| Sediu social | Str. Călugăreni, 8, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CĂLUGĂRENI, NR.8, BL.8, SC.B, ET.1, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EURO-DENTA SRL | aceeași clădire |
| MIVIREXCOM SRL | aceeași clădire |
| NEUMAN BEAUTY AND STUFF S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BETA ROMBIZ SRL inactiv | 51 m |
| EVA MOVIE STAR S.R.L. | 51 m |
| GEO CON INVEST S.R.L. | 51 m |
| GEOTAB-CONSTRUCT SRL inactiv | 51 m |
| KATHAROS SERV SRL inactiv | 51 m |
| STEFIANDI MIGHIU S.R.L. | 51 m |
| AUTODEM SERV SRL | 61 m |
| DSLSIL TRANS SRL | 61 m |
| LUK SRL inactiv | 61 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4621 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bacău
| 946026 | DOLEN SRL |
| 946905 | O.V.P.-IMPEX SRL |
| 949090 | PARF SRL |
| 949251 | TRIMER SRL |
| 950280 | SEVEN UP SRL |
| 950809 | OBA SRL |
| 951537 | ACELINA SRL |
| 953449 | META-CHIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25