DENYSA DAN SRL
CUI 9556019 · J1997000319025
DENYSA DAN SRL are CUI 9556019, nr. de înregistrare J1997000319025, înmatriculată pe 11.06.1997. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 418.301 lei, pierdere netă 12.844 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 418 mii lei · mediana 199 mii lei | 211% din mediană |
| Profit net | -13 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -3.1% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 209 mii lei · mediana 224 mii lei | 93% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 418.301 | 486.746 | 424.046 | 385.433 | 356.938 | 351.916 | 406.523 | 423.949 | 135.512 | — | 432.191 | 180.262 | 218.127 | 147.832 | 98.181 |
| Venituri totale | 450.335 | 486.746 | 424.046 | 385.433 | 356.938 | 351.916 | 406.523 | 423.949 | 135.512 | 0 | 432.191 | 180.262 | 218.127 | 147.832 | 98.181 |
| Cheltuieli totale | 455.681 | 437.198 | 479.699 | 387.765 | 340.721 | 330.814 | 391.404 | 407.498 | 147.784 | 23.134 | 411.513 | 160.061 | 184.144 | 139.687 | 88.889 |
| Profit / pierdere brută | -5.346 | 49.548 | -55.653 | -2.332 | 16.217 | 21.102 | 15.119 | 16.451 | -12.272 | -23.134 | 20.678 | 20.201 | 33.983 | 8.145 | 9.292 |
| Profit / pierdere netă | -12.844 | 39.910 | -59.894 | -5.686 | 13.075 | 16.526 | 11.055 | 12.211 | -13.627 | -23.134 | 10.590 | 14.794 | 27.816 | 6.842 | 9.116 |
| Active circulante | 88.051 | 113.234 | 113.296 | 97.241 | 104.444 | 92.993 | 71.262 | 54.453 | 32.368 | 43.860 | 63.839 | 77.320 | 38.634 | 13.443 | 3.032 |
| Stocuri | 3.321 | 44.908 | 41.136 | 6.474 | 21.866 | 28.013 | 43.656 | 34.687 | 22.856 | — | — | 73.568 | 28.945 | 5.436 | 2.042 |
| Creanțe | 57.165 | 9.507 | 26.678 | 12.906 | 12.229 | 805 | 791 | 2.422 | 1.239 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 27.565 | 58.819 | 45.482 | 77.861 | 70.349 | 64.175 | 26.815 | 17.344 | 8.273 | 43.860 | 63.839 | 3.752 | 9.689 | 8.007 | 990 |
| Datorii | 42.737 | 55.076 | 95.049 | 19.100 | 20.617 | 22.241 | 23.325 | 17.571 | 7.696 | 5.561 | 2.406 | 26.478 | 2.585 | 5.210 | 1.641 |
| Capitaluri proprii | 45.314 | 58.158 | 18.247 | 78.141 | 83.827 | 70.752 | 47.937 | 36.882 | 24.672 | 38.299 | 61.433 | 50.842 | 36.049 | 8.233 | 1.391 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Aug 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.11.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENYSA DAN SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000319025 |
| EUID | ROONRC.J1997000319025 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-06-11 |
| Sediu social | Str. Castor, 54, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CASTOR, NR.54 |
| Telefon | 0727468741 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CENTRAL SRL | aceeași clădire |
| ANK PROSPER S.R.L. | 26 m |
| VENDO CAFE SERV SRL | 29 m |
| MOTIONLINK S.R.L. | 35 m |
| A.S.N. ADVANCED SPORTS NUTRITION SRL inactiv | 38 m |
| ALORENA 25 SRL inactiv | 49 m |
| MONT & PANOU S.R.L. inactiv | 57 m |
| C.T. BAU & FINISAJE S.R.L. | 62 m |
| BLAZING MIND S.R.L. | 74 m |
| TEAM INSTAL SRL inactiv | 74 m |
| SND FREIGHT TRANS SRL | 87 m |
| BESTIND COMPANY SRL | 98 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4789 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Arad
| 1676400 | ALIMENTARA ALINA SRL |
| 1677449 | ORIZONT SA |
| 1679849 | MAGIC COM MD SRL |
| 1680614 | PHOENIX IMPEX SRL |
| 1680738 | CORNUL DE AUR SRL |
| 1680746 | LA MIRELA SRL |
| 1681431 | APIS SRL |
| 1681520 | BAVROM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25