LARSEN SRL
CUI 9559384 · J20/585/1997
LARSEN SRL are CUI 9559384, nr. de înregistrare J20/585/1997, înmatriculată pe 24.06.1997. Sediul social e în Municipiul Deva, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4690. În 2022: cifră de afaceri 70.540 lei, profit net 6.468 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 71 mii lei · mediana 199 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 3 mii lei | 228% din mediană |
| Marjă netă | 9.2% · mediana 1.6% | 575% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 70.540 | 65.787 | 17.339 | 21.151 | 23.880 | 21.558 | 30.376 | 25.284 | 42.026 | 53.152 | 61.456 | 54.879 |
| Venituri totale | 70.540 | 65.787 | 17.339 | 21.151 | 23.880 | 21.558 | 30.376 | 25.284 | 42.026 | 53.153 | 61.457 | 54.884 |
| Cheltuieli totale | 61.956 | 45.069 | 12.201 | 21.781 | 22.184 | 30.313 | 34.817 | 32.043 | 47.262 | 55.209 | 69.278 | 55.948 |
| Profit / pierdere brută | 8.584 | 20.718 | 5.138 | -630 | 1.696 | -8.755 | -4.441 | -6.759 | -5.236 | -2.056 | -7.821 | -1.064 |
| Profit / pierdere netă | 6.468 | 18.744 | 4.619 | -1.265 | 987 | -8.970 | -5.049 | -7.516 | -6.496 | -3.617 | -9.781 | -2.711 |
| Active circulante | 14.343 | 37.320 | 16.734 | 9.266 | 14.795 | 9.003 | 15.699 | 21.357 | 49.908 | 53.730 | 81.226 | 99.154 |
| Stocuri | 4.769 | 6.133 | 10.354 | 6.235 | 6.412 | 4.328 | 11.663 | 16.827 | 34.827 | 25.966 | 48.886 | 61.987 |
| Creanțe | 4.257 | 16.583 | 1.224 | 1.676 | 2.355 | 2.978 | 3.728 | 3.881 | 14.913 | 24.741 | 31.391 | 35.845 |
| Casa și conturi la bănci | 5.317 | 14.604 | 5.156 | 1.355 | 6.028 | 1.697 | 308 | 649 | 168 | 3.023 | 949 | 1.322 |
| Datorii | 7.675 | 28.127 | 26.285 | 23.437 | 27.701 | 22.896 | 20.621 | 21.230 | 42.266 | 39.591 | 63.471 | 71.618 |
| Capitaluri proprii | 6.668 | 9.193 | -9.551 | -14.171 | -12.906 | -13.893 | -4.922 | 127 | 7.642 | 14.139 | 17.755 | 27.536 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.07.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara |
| CAEN principal | 4690 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LARSEN SRL |
| Nr. reg. com. | J20/585/1997 |
| EUID | ROONRC.J20/585/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-06-24 |
| Sediu social | Str. MIHAI VITEAZU, Mun. Deva, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. MIHAI VITEAZU, BL.42, SC.C, AP.28 |
| Telefon | 0722725253 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4690 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (107)
Sunt 107 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25