Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ROGEMI IMPEX SRL

CUI 9568668 · J33/365/1997 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ROGEMI IMPEX SRL are CUI 9568668, nr. de înregistrare J33/365/1997, înmatriculată pe 02.06.1997. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Activă de 29 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.667 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 172018: 0 lei 182019: 0 lei 192020: 0 lei 20
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
Indicator2020201920182017201620152014201320122011
Active imobilizate1.0241.0241.0241.0241.0241.0241.0241.0241.0241.024
Active circulante17.22717.22717.22717.22717.22717.22717.22717.22717.22717.227
Stocuri5.2115.2115.2115.2115.2115.2115.2115.2115.2115.211
Creanțe11.73211.73211.73211.73211.73211.73211.73211.73211.73211.732
Casa și conturi la bănci284284284284284284284284284284
Capitaluri proprii18.25118.25118.25118.25118.25118.25118.25118.25118.25118.251
Capital subscris vărsat—18.97018.97018.97018.97018.97018.97018.97018.97018.970

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 30.10.2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
CAEN principal4711
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCROGEMI IMPEX SRL
Nr. reg. com.J33/365/1997
EUIDROONRC.J33/365/1997
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1997-06-02
Sediu socialStr. Dimitrie Onciul, 1, Mun. Suceava, SUCEAVA
Domiciliu fiscalJUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. DIMITRIE ONCIUL, NR.1, BL.5, SC.C, ET.2, AP.6
Telefon0744558261
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADIS SRL inactiv aceeași clădire
BURATINO SRL aceeași clădire
CLINICA MED FORT BUCOVINA S.R.L. aceeași clădire
CUDARO BEST S.R.L. aceeași clădire
DAMIRIA S.R.L. aceeași clădire
DRIVING TEAM S.R.L. aceeași clădire
ICONIC CON S.R.L. aceeași clădire
MIRADOR IMPEX SRL aceeași clădire
PICOEVAL EXPERT S.R.L. aceeași clădire
PROFEVAL EXPERT S.R.L. aceeași clădire
SKIPY CARGO S.R.L. aceeași clădire
TRAVEL PLANNER SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47192011 – 2020

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (17)

Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

712122 "DELISA COMSERVICE" SRL SUCEAVA
721759 POPINCIUC EMILIAN - ASOCIATIE FAMILIALA
4326612 VRABIE - ANA SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV
4603543 NEW INTERMIN SRL
4840850 "SUPAN IMPEX" SRL SUCEAVA
4867944 "CONSULT MARKETING" SRL SUCEAVA
6034932 NEW-CODA SERVICE SRL
6552233 DEYRA COM-IMPEX S.R.L.
7819399 CLIM D. RODICA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
8917654 MIRADOR IMPEX SRL
12381383 BOLOHAN T.LUMINITA - ASOCIATIE FAMILIALA
14521920 BIOGEVA S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Suceava

712220 ZAMCA SRL
713110 JUNIOR GABRIEL 79 SRL
713187 CLIO COM SRL
713705 B+B SRL
714182 LUMIAX SRL
714204 STEFAN CEL MARE SRL
714220 CORA SRL
715200 GLADIOLA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25