REDLIV AGROEX SRL
CUI 9570269 · J1997000588203
REDLIV AGROEX SRL are CUI 9570269, nr. de înregistrare J1997000588203, înmatriculată pe 25.06.1997. Sediul social e în Municipiul Deva, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4618. În 2025: cifră de afaceri 2.800 lei, profit net 5.329 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3 mii lei · mediana 199 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 3 mii lei | 188% din mediană |
| Marjă netă | 190.3% · mediana 1.6% | de 119× mediana |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.800 | — | — | 10.399 | 6.656 | 5.220 | 11.320 | 12.656 | 1.528 | 16.524 | 19.433 | 39.395 | 18.930 | 20.281 | 42.587 |
| Venituri totale | 7.878 | 0 | 0 | 10.399 | 6.656 | 5.220 | 11.320 | 12.656 | 1.528 | 16.524 | 19.433 | 39.395 | 18.930 | 20.281 | 42.587 |
| Cheltuieli totale | 2.286 | 1.045 | 3.032 | 3.304 | 3.215 | 2.383 | 8.380 | 2.809 | 1.827 | 16.798 | 25.501 | 10.507 | 9.194 | 33.022 | 56.359 |
| Profit / pierdere brută | 5.592 | -1.045 | -3.032 | 7.095 | 3.441 | 2.837 | 2.940 | 9.847 | -299 | -274 | -6.068 | 28.888 | 9.736 | -12.741 | -13.772 |
| Profit / pierdere netă | 5.329 | -1.045 | -3.032 | 6.789 | 3.241 | 2.696 | 2.600 | 9.467 | -345 | -770 | -6.651 | 27.707 | 9.181 | -12.741 | -13.772 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 4.801 | 5.115 | 5.339 | 10.119 | 10.388 | 11.301 | 12.215 | 13.129 |
| Active circulante | 2.970 | 6 | 48 | 7.420 | 26.631 | 24.023 | 21.186 | 13.776 | 3.968 | 4.285 | 6.241 | 9.829 | 5.465 | 7.661 | 2.310 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.674 | 3.674 | — | — | — |
| Creanțe | 242 | 6 | 6 | 7.222 | 24.615 | 21.216 | 21.186 | 1.836 | 2.145 | — | 1.232 | — | 3.398 | 6.570 | 1.870 |
| Casa și conturi la bănci | 2.728 | — | 42 | 198 | 2.016 | 2.807 | — | 11.940 | 1.823 | 4.285 | 1.335 | 6.155 | 2.067 | 1.091 | 440 |
| Datorii | 1.477 | 3.843 | 2.840 | 0 | 0 | 577 | 436 | 426 | 355 | 551 | 6.517 | 3.723 | 27.979 | 40.270 | 23.092 |
| Capitaluri proprii | 1.493 | -3.837 | -2.792 | 7.420 | 26.631 | 23.446 | 20.750 | 18.151 | 8.728 | 9.073 | 9.843 | 16.494 | -11.213 | -20.394 | -7.653 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.07.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara |
| CAEN principal | 4618 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REDLIV AGROEX SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000588203 |
| EUID | ROONRC.J1997000588203 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-06-25 |
| Sediu social | Str. George Enescu, Mun. Deva, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. GEORGE ENESCU, BL.2, SC.C, AP.21 |
| Telefon | 0726864904 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 2MFLORYLU SRL inactiv | aceeași clădire |
| A & L MAGIC MIRRORS S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| ALMI CLAIMS S.R.L. | aceeași clădire |
| ANB INVEST PARTENER SRL | aceeași clădire |
| ARHI BUILD DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ARIA EXPERT EVAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ARIAROM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ART CAKES CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| ART.COM.CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| ART.PROD.CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| AVELA AUTOMATIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAKES MOMENTS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4618 | 2020 – 2025 |
| 4753 | 2019 |
| 4619 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (39)
Sunt 39 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Hunedoara
| 3189959 | D&A IMPEX SRL |
| 6821889 | COMPRODSERV UNIC SRL |
| 10477660 | DENTAL KISS SRL |
| 12102713 | ACUM COMPANY SRL |
| 13527747 | SANROC SRL |
| 14063408 | ABRACOM SRL |
| 16719186 | GROUP HARA SRL |
| 16872995 | IMPACT DISTRI EVENTS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25