INTIM SRL
CUI 957211 · J04/1226/1991 · radiată
INTIM SRL are CUI 957211, nr. de înregistrare J04/1226/1991, înmatriculată pe 22.07.1991. Sediul social e în Municipiul Oneşti, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2021: cifră de afaceri 227.052 lei, pierdere netă 35.750 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 227.052 | 390.217 | 601.867 | 932.286 | 1.228.444 | 1.098.590 | 1.129.489 | 873.737 | 1.177.103 | 1.278.784 | 1.425.703 |
| Venituri totale | 0 | 227.053 | 390.218 | 601.867 | 932.286 | 1.228.444 | 1.098.590 | 1.129.489 | 873.737 | 1.177.103 | 1.278.784 | 1.425.703 |
| Cheltuieli totale | — | 259.768 | 392.360 | 562.159 | 867.549 | 1.178.291 | 1.104.672 | 1.127.709 | 867.121 | 1.206.452 | 1.303.388 | 1.443.309 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -32.715 | -2.142 | 39.708 | 64.737 | 50.153 | -6.082 | 1.780 | 6.616 | -29.349 | -24.604 | -17.606 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -35.750 | -2.679 | 30.049 | 62.503 | 49.409 | -6.082 | 1.294 | 981 | -29.349 | -25.746 | -17.606 |
| Active imobilizate | 45.000 | 45.000 | 404.000 | 404.000 | 13.540 | 18.364 | 18.364 | 18.364 | 18.364 | 19.282 | 45.214 | 45.214 |
| Active circulante | 105.390 | 105.390 | 353.289 | 268.226 | 440.795 | 277.008 | 292.762 | 247.600 | 410.077 | 461.895 | 347.249 | 903.118 |
| Stocuri | — | — | 36.068 | 76.697 | 56.508 | 12.742 | 159.183 | 127.688 | 296.427 | 320.919 | 219.752 | 899.993 |
| Creanțe | — | — | 32.351 | 52.260 | 1.568 | 51 | 90.320 | 90.830 | 112.070 | 140.976 | 127.497 | 2.647 |
| Casa și conturi la bănci | 105.390 | 105.390 | 284.870 | 139.269 | 382.719 | 264.215 | 43.259 | 29.082 | 1.580 | — | — | 478 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 51 | — | — | — |
| Datorii | 21.080 | 21.080 | 592.228 | 504.486 | 310.391 | 213.931 | 279.840 | 228.595 | 392.418 | 446.083 | 328.020 | 858.143 |
| Capitaluri proprii | 129.310 | 129.310 | 165.061 | 167.740 | 143.944 | 81.441 | 31.286 | 37.369 | 36.074 | 35.094 | 64.443 | 90.189 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 11.07.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INTIM SRL |
| Nr. reg. com. | J04/1226/1991 |
| EUID | ROONRC.J04/1226/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-07-22 |
| Sediu social | Str. Libertăţii, 5, Mun. Oneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. LIBERTĂŢII, NR.5, BL.5, SC.A, ET.3, AP.16 |
| Telefon | 0234323105 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACUM TV SRL | aceeași clădire |
| ALEXIA BRAND SRL | aceeași clădire |
| ALTFEL DENT SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| ANASSOF INVESTMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTMAX STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER BOTANIQUE SRL | aceeași clădire |
| BRAIN MAP CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| CIPYCOM IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLEAN UP CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| DIANA SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIMOBAH SRL | aceeași clădire |
| DIPLOMAT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (22)
Sunt 22 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Bacău
| 946026 | DOLEN SRL |
| 946905 | O.V.P.-IMPEX SRL |
| 949090 | PARF SRL |
| 949251 | TRIMER SRL |
| 950280 | SEVEN UP SRL |
| 950809 | OBA SRL |
| 951537 | ACELINA SRL |
| 953449 | META-CHIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08