HUNTLY-LUCI SRL
CUI 959220 · J1991001909047
HUNTLY-LUCI SRL are CUI 959220, nr. de înregistrare J1991001909047, înmatriculată pe 11.11.1991. Sediul social e în Municipiul Oneşti, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4636. În 2025: cifră de afaceri 1.432.061 lei, pierdere netă 25.692 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 199 mii lei | 721% din mediană |
| Profit net | -26 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | -1.8% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 239 mii lei · mediana 224 mii lei | 107% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.432.061 | 1.290.675 | 1.396.361 | 1.435.464 | 1.248.087 | 1.069.368 | 1.349.590 | 1.355.479 | 1.391.716 | 1.542.062 | 1.302.593 | 959.007 | 821.869 | 802.120 | 827.811 |
| Venituri totale | 1.432.061 | 1.290.675 | 1.496.781 | 1.485.464 | 1.381.087 | 1.469.384 | 1.349.590 | 1.355.462 | 1.391.716 | 1.542.062 | 1.302.593 | 959.900 | 821.869 | 802.120 | 827.811 |
| Cheltuieli totale | 1.457.753 | 1.309.093 | 1.402.074 | 1.406.122 | 1.162.353 | 1.048.094 | 1.469.296 | 1.320.922 | 1.340.572 | 1.528.054 | 1.284.341 | 946.731 | 800.916 | 781.183 | 822.536 |
| Profit / pierdere brută | -25.692 | -18.418 | 94.707 | 79.342 | 218.734 | 421.290 | -119.706 | 34.540 | 51.144 | 14.008 | 18.252 | 13.169 | 20.953 | 20.937 | 5.275 |
| Profit / pierdere netă | -25.692 | -18.418 | 82.730 | 64.488 | 204.543 | 410.401 | -133.201 | 13.877 | 37.227 | 11.775 | 15.344 | 11.063 | 17.521 | 17.587 | 3.937 |
| Active imobilizate | 7.728 | — | 934 | 33.779 | 72.970 | 154.086 | 192.156 | 227.053 | 36.703 | 36.703 | 36.703 | 42.271 | 53.406 | 64.541 | 75.676 |
| Active circulante | 824.473 | 880.231 | 856.881 | 866.146 | 709.708 | 457.176 | 275.295 | 467.650 | 288.407 | 335.867 | 296.845 | 302.875 | 240.998 | 244.859 | 269.741 |
| Stocuri | 790.914 | 823.754 | 795.945 | 782.168 | 687.552 | 453.002 | 256.902 | 446.841 | 280.216 | 317.064 | 295.782 | 299.684 | 237.475 | 242.988 | 263.941 |
| Creanțe | 9.806 | 9.197 | 6.463 | 12.684 | 8.837 | 3.826 | 2.422 | 2.285 | 972 | 17.875 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 23.753 | 47.280 | 54.473 | 71.294 | 13.319 | 348 | 15.971 | 18.524 | 7.219 | 928 | 1.063 | 3.191 | 3.523 | 1.871 | 5.800 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 50.651 | 70.651 | 103.851 | 64.816 | 26.496 |
| Datorii | 144.616 | 166.954 | 126.120 | 250.961 | 198.202 | 231.329 | 497.919 | 591.970 | 236.254 | 320.941 | 313.618 | 360.560 | 354.081 | 347.564 | 362.847 |
| Capitaluri proprii | 687.585 | 713.277 | 731.695 | 648.964 | 584.476 | 379.933 | -30.468 | 102.733 | 88.856 | 51.629 | 70.581 | 55.237 | 44.174 | 26.652 | 9.066 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 4 | 7 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.12.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 4636 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HUNTLY-LUCI SRL |
| Nr. reg. com. | J1991001909047 |
| EUID | ROONRC.J1991001909047 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-11-11 |
| Sediu social | Cal. Slănicului, 7, Mun. Oneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, CAL. SLĂNICULUI, NR.7 |
| Telefon | 0722358412 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANATON SRL | aceeași clădire |
| ATELIERELE CAMIL COSTIN SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATLAS VENTURES TECHNOLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| BIG INTERNATIONAL 9001 SRL | aceeași clădire |
| BOLD CARS S.R.L. | aceeași clădire |
| CARPATHEN GARDENING S.R.L. | aceeași clădire |
| CROCO SRL | aceeași clădire |
| DETE CONST SRL | aceeași clădire |
| FRESH & FLY SRL | aceeași clădire |
| GETDAN SRL | aceeași clădire |
| GOPACK BIO FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| GRM IT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4771 | 2016 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25