NARCRISMY IMPEX SRL
CUI 9611032 · J1997000652205
NARCRISMY IMPEX SRL are CUI 9611032, nr. de înregistrare J1997000652205, înmatriculată pe 09.07.1997. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 2.075.443 lei, profit net 120.308 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,1 mil lei · mediana 199 mii lei | de 10× mediana |
| Profit net | 120 mii lei · mediana 3 mii lei | de 42× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 5.8% · mediana 1.6% | 362% din mediană |
| Cifră pe salariat | 692 mii lei · mediana 224 mii lei | 309% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.075.443 | 1.959.646 | 2.066.979 | 1.871.738 | 1.583.368 | 1.522.326 | 1.409.468 | 1.324.535 | 1.228.195 | 966.659 | 810.714 | 985.195 | 762.026 | 889.208 | 903.746 |
| Venituri totale | 2.075.443 | 1.959.646 | 2.066.979 | 1.871.738 | 1.583.956 | 1.522.326 | 1.409.468 | 1.324.535 | 1.228.195 | 966.659 | 810.714 | 985.195 | 762.075 | 889.208 | 903.746 |
| Cheltuieli totale | 1.932.219 | 1.885.039 | 1.946.326 | 1.796.813 | 1.532.145 | 1.457.972 | 1.320.691 | 1.213.726 | 1.140.868 | 978.586 | 821.682 | 979.137 | 787.332 | 859.535 | 903.144 |
| Profit / pierdere brută | 143.224 | 74.607 | 120.653 | 74.925 | 51.811 | 64.354 | 88.777 | 110.809 | 87.327 | -11.927 | -10.968 | 6.058 | -25.257 | 29.673 | 602 |
| Profit / pierdere netă | 120.308 | 62.590 | 99.982 | 56.208 | 35.970 | 49.129 | 74.681 | 97.564 | 75.046 | -12.110 | -10.968 | 5.089 | -25.257 | 31.337 | 506 |
| Active imobilizate | 91 | 24.206 | 36.070 | 36.070 | 36.070 | — | — | — | — | — | — | 0 | 50.626 | 50.625 | 50.625 |
| Active circulante | 238.602 | 171.835 | 216.252 | 207.061 | 193.573 | 247.433 | 232.994 | 166.227 | 102.862 | 40.903 | 42.934 | 59.310 | 68.089 | 73.660 | 58.125 |
| Stocuri | 39.913 | 33.900 | 35.798 | 23.441 | 29.985 | 43.560 | 44.441 | 57.576 | 42.762 | 38.025 | 32.753 | 37.876 | 60.790 | 44.178 | 45.618 |
| Creanțe | 3.915 | 2.554 | 1.533 | 1.792 | 1.792 | 34.327 | 30.183 | 16.186 | 725 | 960 | — | 5.536 | — | — | 344 |
| Casa și conturi la bănci | 194.774 | 135.381 | 178.921 | 181.828 | 161.796 | 169.546 | 158.370 | 92.465 | 59.375 | 1.918 | 10.181 | 15.898 | 7.299 | 29.482 | 12.163 |
| Datorii | 68.210 | 25.866 | 32.962 | 10.285 | 18.269 | 21.750 | 27.814 | 15.621 | 25.061 | 38.148 | 28.070 | 33.478 | 97.972 | 54.312 | 69.608 |
| Capitaluri proprii | 170.483 | 170.175 | 219.360 | 232.846 | 211.374 | 225.683 | 205.180 | 150.606 | 77.801 | 2.755 | 14.864 | 25.832 | 20.743 | 69.973 | 39.142 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | — | 3 | 4 | 5 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.07.1997 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NARCRISMY IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000652205 |
| EUID | ROONRC.J1997000652205 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-07-09 |
| Sediu social | Str. Rotarilor, 73, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. ROTARILOR, NR.73 |
| Telefon | 0722216603 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| VERGY LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| MIRONECS MARKET S.R.L. inactiv | 45 m |
| PROD COM ANA GABRIELA SRL inactiv | 59 m |
| LOGOSYNERGY MAGNET S.R.L. | 113 m |
| CLAUDOR DINAMIC SRL inactiv | 131 m |
| BOGE BUILDING S.R.L. | 137 m |
| STELEX MAGNA SRL | 159 m |
| HUNIATEX S.R.L. | 162 m |
| CAR MOTOR SERV SRL inactiv | 165 m |
| OSCURO PERFUMES S.R.L. | 167 m |
| SMART PROVIDING S.R.L. | 167 m |
| SERPICO SRL | 184 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (27)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25