ARCOS COMPANY COMIMPEX SRL
CUI 9647907 · J2016001057231
ARCOS COMPANY COMIMPEX SRL are CUI 9647907, nr. de înregistrare J2016001057231, înmatriculată pe 14.03.2016. Sediul social e în Sat Dudu, Comuna Chiajna, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4772. În 2025: cifră de afaceri 283.275 lei, pierdere netă 78.076 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 283 mii lei · mediana 199 mii lei | 143% din mediană |
| Profit net | -78 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -27.6% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 283 mii lei · mediana 224 mii lei | 127% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 283.275 | 294.512 | 294.801 | 261.613 | 200.205 | 132.416 | 242.675 | 216.610 | 163.450 | 206.778 | 121.967 | 105.673 | 81.932 | 78.241 | 63.505 |
| Venituri totale | 283.275 | 300.625 | 294.801 | 261.613 | 200.205 | 132.608 | 242.675 | 217.803 | 163.635 | 206.778 | 123.178 | 105.673 | 81.993 | 78.243 | 63.511 |
| Cheltuieli totale | 358.443 | 326.802 | 333.546 | 390.183 | 350.754 | 188.523 | 399.528 | 341.045 | 194.729 | 267.378 | 221.927 | 251.526 | 201.979 | 146.346 | 118.076 |
| Profit / pierdere brută | -75.168 | -26.177 | -38.745 | -128.570 | -150.549 | -55.915 | -156.853 | -123.242 | -31.094 | -60.600 | -98.749 | -145.853 | -119.986 | -68.103 | -54.565 |
| Profit / pierdere netă | -78.076 | -30.862 | -40.992 | -131.186 | -152.560 | -57.149 | -159.276 | -125.421 | -32.730 | -63.512 | -102.463 | -148.998 | -122.184 | -68.103 | -54.565 |
| Active imobilizate | — | — | — | 404 | 404 | 443 | 1.437 | 1.505 | 403 | 591 | 538 | 404 | 4.368 | 1.626 | — |
| Active circulante | 44.034 | 49.970 | 69.305 | 50.823 | -318.359 | -138.339 | -16.825 | 231.875 | 332.061 | 334.621 | 402.942 | 412.712 | 492.171 | 541.052 | 516.388 |
| Stocuri | 5.230 | 12.212 | 24.424 | 17.136 | -340.333 | -158.511 | -33.618 | 205.895 | 326.569 | 323.694 | 381.455 | 381.210 | 461.796 | 505.701 | 473.381 |
| Creanțe | 10.740 | 7.094 | 10.013 | 5.127 | 2.959 | — | 393 | 1.145 | 1.475 | 989 | 9.269 | 12.909 | 19.373 | 9.576 | 36.209 |
| Casa și conturi la bănci | 28.064 | 30.664 | 34.868 | 28.560 | 19.015 | 20.172 | 16.400 | 24.835 | 4.017 | 9.938 | 12.218 | 18.593 | 11.002 | 25.775 | 6.798 |
| Datorii | 1.297.522 | 1.227.060 | 1.215.533 | 1.156.464 | 1.034.057 | 1.061.556 | 1.126.914 | 1.216.406 | 1.190.069 | 1.160.087 | 1.164.843 | 1.167.264 | 1.101.689 | 1.025.644 | 931.251 |
| Capitaluri proprii | -1.253.488 | -1.177.090 | -1.146.228 | -1.105.237 | -1.352.012 | -1.199.452 | -1.142.302 | -983.026 | -857.605 | -824.875 | -761.363 | -754.148 | -605.150 | -482.966 | -414.863 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 11.03.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 4772 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARCOS COMPANY COMIMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J23/1057/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016001057231 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-14 |
| Sediu social | Str. Rezervelor, 54, CAM 1, Sat Dudu Com. Chiajna, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT DUDU COM. CHIAJNA, STR. REZERVELOR, NR.54, CAM 1, BL.3, ET.4, AP.107 |
| Telefon | 4135772 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABSOLUT CO-PACKING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACGG COM-CAFE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADA BEAUTY FACE S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRIAN MADAȘTEU BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO GIGANTE S.R.L. | aceeași clădire |
| AIE SERVICES4FUTURE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALCLOUD INTERTRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALDIN MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX MICHELINE FRUIT SRL | aceeași clădire |
| ALL CONS EXPERT CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALLCONSTRUCT BUILDING S.R.L. | aceeași clădire |
| AMINODAN CENTRAL EUROPE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4772 | 2024 – 2025 |
| 4719 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (223)
Sunt 223 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25