NATALY SRL
CUI 967061 · J1992000167043
NATALY SRL are CUI 967061, nr. de înregistrare J1992000167043, înmatriculată pe 20.01.1992. Sediul social e în Municipiul Moineşti, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 169.168 lei, profit net 18.251 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 169 mii lei · mediana 199 mii lei | 85% din mediană |
| Profit net | 18 mii lei · mediana 3 mii lei | 645% din mediană |
| Marjă netă | 10.8% · mediana 1.6% | 675% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 169.168 | 168.332 | 129.615 | 121.943 | 149.914 | 124.905 | 113.452 | 83.142 | 108.688 | 69.113 | 74.158 | 71.628 | 68.414 | 76.393 | 73.659 |
| Venituri totale | 173.659 | 168.333 | 129.615 | 121.943 | 149.914 | 124.905 | 113.452 | 83.142 | 108.688 | 69.113 | 74.158 | 71.647 | 68.414 | 76.393 | 73.659 |
| Cheltuieli totale | 151.941 | 142.282 | 117.727 | 108.989 | 160.842 | 140.858 | 130.975 | 101.700 | 119.518 | 49.245 | 83.219 | 79.006 | 77.069 | 81.329 | 81.921 |
| Profit / pierdere brută | 21.718 | 26.051 | 11.888 | 12.954 | -10.928 | -15.953 | -17.523 | -18.558 | -10.830 | 19.868 | -9.061 | -7.359 | -8.655 | -4.936 | -8.262 |
| Profit / pierdere netă | 18.251 | 21.858 | 9.940 | 9.294 | -12.517 | -16.765 | -18.658 | -19.389 | -11.917 | 18.486 | -11.286 | -9.508 | -10.497 | -4.936 | -8.262 |
| Active imobilizate | 1.631 | 1.631 | 1.631 | 1.631 | 1.631 | 1.632 | 1.632 | 1.632 | 1.632 | 1.632 | 1.632 | 1.632 | 1.632 | 1.632 | 1.632 |
| Active circulante | 28.538 | 27.874 | 23.971 | 14.402 | 6.248 | 7.943 | 17.250 | 15.769 | 13.799 | 49.724 | 15.338 | 12.203 | 9.130 | 3.828 | 5.983 |
| Stocuri | 12.824 | 2.251 | 16.911 | 13.533 | 4.994 | 7.119 | 16.426 | 15.458 | 13.400 | 49.722 | 15.332 | 11.181 | 8.913 | 3.299 | 5.676 |
| Creanțe | 86 | 186 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 15.628 | 25.437 | 7.060 | 869 | 1.254 | 824 | 824 | 311 | 399 | 2 | 6 | 1.022 | 217 | 529 | 307 |
| Datorii | 111.110 | 128.696 | 146.651 | 147.023 | 148.162 | 137.341 | 129.883 | 109.744 | 88.385 | 112.393 | 96.493 | 82.072 | 69.491 | 53.692 | 50.912 |
| Capitaluri proprii | -80.941 | -99.191 | -121.049 | -130.990 | -140.283 | -127.766 | -111.001 | -92.343 | -72.954 | -61.037 | -79.523 | -68.237 | -58.729 | -48.232 | -43.297 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.12.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NATALY SRL |
| Nr. reg. com. | J1992000167043 |
| EUID | ROONRC.J1992000167043 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-01-20 |
| Sediu social | Str. ZORILOR, Mun. Moineşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. MOINEŞTI, STR. ZORILOR, BL.14 PARC, SC.A, ET.1, AP.4 |
| Telefon | 0744771023 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABC SISTEM-SOLUTION SRL | aceeași clădire |
| ADINA ASIG SRL | aceeași clădire |
| ALEX & AUR SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEXA GABY CAFE 50 S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEXA&GABI FAST FOOD 92 S.R.L. | aceeași clădire |
| ALINA MED NCH S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTIMET INDUSTRY SRL | aceeași clădire |
| ATLAS COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO MARI-CRIN S.R.L. | aceeași clădire |
| AXELE & COS DISTRIBUTION 90 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BOUW CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| COFFE DNI & CRIS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (99)
Sunt 99 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bacău
| 946026 | DOLEN SRL |
| 946905 | O.V.P.-IMPEX SRL |
| 949090 | PARF SRL |
| 949251 | TRIMER SRL |
| 950280 | SEVEN UP SRL |
| 950809 | OBA SRL |
| 951537 | ACELINA SRL |
| 953449 | META-CHIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25