Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

STAR TREK RAVI S.R.L.

CUI 9707979 · J03/597/1997

cu contul HoReCaOS, sau pe email

STAR TREK RAVI S.R.L. are CUI 9707979, nr. de înregistrare J03/597/1997, înmatriculată pe 20.08.1997. Sediul social e în Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5119. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 29 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 272.125 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 17
Salariați 0
2016: 0 16
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2017201620152014201320122011
Active imobilizate4.5634.5634.5634.5634.5634.5634.563
Active circulante36.88137.34537.34537.34537.34537.34537.345
Stocuri17.39817.39817.39817.39817.39817.39817.398
Creanțe19.14119.14119.14119.14119.14119.14119.141
Casa și conturi la bănci342806806806806806806
Datorii55.48755.95155.95155.95155.95155.95155.951
Capitaluri proprii-14.043-14.043-14.043-14.043-14.043-14.043-14.043
Capital subscris vărsat300300300300300300300

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 30.10.2009
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Costeşti
CAEN principal5119
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCSTAR TREK RAVI SRL
Nr. reg. com.J03/597/1997
EUIDROONRC.J03/597/1997
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1997-08-20
Sediu socialStr. Pieţii, Orş. Costeşti, ARGEŞ
Domiciliu fiscalJUD. ARGEŞ, ORŞ. COSTEŞTI, STR. PIEŢII, BL.L28, SC.B, ET.3, AP.13
Telefon673521
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALDA VELCOM SRL aceeași clădire
ALEX NICO ANDRA SRL aceeași clădire
ALI-ALEX LEPA S.R.L. aceeași clădire
AMEDIA DIGITAL SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
BODI SPECIAL LOGISTIC SRL aceeași clădire
BUCUR PETRUT DANIELA 2003 SRL aceeași clădire
CATADA A.G.M. IMPEX SRL inactiv aceeași clădire
CHIRIȚĂ INSTAL EXPERT HVAC S.R.L. aceeași clădire
CKC DRIVE LOOK S.R.L. aceeași clădire
CNT VAL TERM GAS SRL aceeași clădire
COMIMPEX MARICA SRL aceeași clădire
CORVIN FOTO STUDIO S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46762011 – 2017

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (27)

Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

161490 CROROM SRL
161899 COMIMPEX MARICA SRL
3112076 IFVI SRL
3733804 MITICOM-IMPEX SRL
4172629 DIDITA SRL
4319224 DOBEL ELKA S.R.L.
5486573 MON-RALU SRL
5660970 UNITA S.A. TIMISOARA AGENTIA COSTESTI
6155667 NIC TRANSZEN SRL
6277400 MERY ANTONETE SRL
6750524 PAN-SIM SRL
7589206 MADI UNIVERSAL MIXT SRL

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Argeş

5975731 EBB "EURO BARTER BUSINESS-ROMANIA SRL
15154016 SYSCO INTERTRADE SRL
15665665 SHONAN RIKU SRL
16172460 SERVIMAR IMPORT-EXPORT SRL
16206644 TAVI COM MULTIPREST SRL
16830310 EURORACKS SEMERCOM SRL
17110121 AMICAL SUPORT SRL
17616170 MADRAS ACTIV SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12