ESTHETIC SRL
CUI 9709783 · J2012000874301
ESTHETIC SRL are CUI 9709783, nr. de înregistrare J2012000874301, înmatriculată pe 28.11.2012. Sediul social e în Municipiul Carei, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6290. În 2025: cifră de afaceri 50.290 lei, profit net 22.925 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 50 mii lei · mediana 286 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | 23 mii lei · mediana 113 mii lei | 20% din mediană |
| Marjă netă | 45.6% · mediana 45.2% | 101% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.290 | 42.781 | 29.572 | 8.464 | 1.704 | 13.638 | 11.110 | 31.042 | 23.916 | 22.044 | 23.438 | 17.734 | 16.048 | 12.712 | 26.506 |
| Venituri totale | 50.410 | 42.781 | 29.572 | 8.464 | 1.704 | 13.638 | 11.110 | 31.063 | 23.916 | 22.044 | 23.438 | 17.734 | 16.119 | 12.712 | 26.975 |
| Cheltuieli totale | 23.141 | 17.799 | 14.376 | 15.682 | 16.937 | 15.793 | 18.853 | 16.473 | 12.387 | 25.489 | 3.573 | 978 | 4.653 | 11.442 | 8.706 |
| Profit / pierdere brută | 27.269 | 24.982 | 15.196 | -7.218 | -15.233 | -2.155 | -7.743 | 14.590 | 11.529 | -3.445 | 19.865 | 16.756 | 11.466 | 1.270 | 18.269 |
| Profit / pierdere netă | 22.925 | 20.985 | 12.765 | -7.472 | -15.284 | -2.557 | -8.076 | 13.658 | 10.811 | -4.107 | 19.162 | 16.223 | 10.902 | 22 | 15.349 |
| Active circulante | 27.945 | 4.410 | 14.432 | 3.971 | 1.252 | 6.152 | 1.083 | 17.996 | 21.347 | 26.807 | 50.222 | 50.872 | 48.560 | 50.745 | 47.363 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 474 | — | — | — | — | 0 |
| Creanțe | 19.094 | 3.169 | 1.002 | 1.002 | 1.002 | 1.002 | 836 | 14.136 | 1.054 | 1.054 | 1.466 | 698 | 1.002 | 1.001 | 1.650 |
| Casa și conturi la bănci | 8.851 | 1.241 | 13.430 | 2.969 | 250 | 5.150 | 247 | 3.860 | 20.293 | 25.279 | 48.756 | 50.174 | 47.558 | 49.744 | 45.713 |
| Datorii | 972 | 0 | 31.007 | 33.312 | 23.121 | 12.737 | 5.111 | 290 | 508 | 252 | 291 | 641 | 53 | 5.533 | 2.174 |
| Capitaluri proprii | 26.973 | 4.410 | -16.575 | -29.341 | -21.869 | -6.585 | -4.028 | 17.706 | 20.839 | 26.555 | 49.931 | 50.231 | 48.507 | 45.212 | 45.189 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 27.11.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Carei |
| CAEN principal | 6290 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ESTHETIC SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000874301 |
| EUID | ROONRC.J2012000874301 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-28 |
| Sediu social | Str GLADIOLEI, 6, Mun. Carei, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR GLADIOLEI, NR.6, ET.3, AP.16 |
| Telefon | 0266343838 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STRATEGY SHARKS SRL | 17 m |
| ESZTAM DOUGHNUT SRL inactiv | 60 m |
| FORM CAFE & EVENTS S.R.L. | 60 m |
| HERCULES SA | 60 m |
| SEADAYS EVENTS S.R.L. | 60 m |
| TIMELESS EVENTS S.R.L. | 60 m |
| ZACONI SOMEŞU S.R.L. inactiv | 60 m |
| PODYUM SRL | 61 m |
| HEMERE CYBER SRL | 63 m |
| ASEBE VET S.R.L. | 65 m |
| D WELOP S.R.L. | 65 m |
| MATEI PLAYGROUND S.R.L. | 71 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6209 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Satu Mare
| 17545061 | SM AERO COMPUTERS SRL |
| 31237466 | SOFT IT SM SRL |
| 35279472 | REALSERVER HOSTING SOLUTIONS S.R.L. |
| 52711014 | SERVICEDESK S.R.L. |
| 53459188 | LINODEVA SYSTEMS S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25