MARVI PLUS SRL
CUI 9714100 · J13/1757/1997 · radiată
MARVI PLUS SRL are CUI 9714100, nr. de înregistrare J13/1757/1997, înmatriculată pe 24.07.1997. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2018: cifră de afaceri 314.507 lei, profit net 1.881 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 315 mii lei · mediana 199 mii lei | 158% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 3 mii lei | 66% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.6% · mediana 1.6% | 37% din mediană |
| Cifră pe salariat | 315 mii lei · mediana 224 mii lei | 141% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 314.507 | 502.452 | 402.438 | 338.322 | 292.523 | 219.710 | 309.435 | 303.169 |
| Venituri totale | 314.507 | 502.452 | 402.438 | 338.322 | 292.523 | 219.710 | 313.224 | 306.570 |
| Cheltuieli totale | 309.958 | 482.831 | 395.395 | 338.638 | 297.610 | 234.376 | 349.700 | 330.838 |
| Profit / pierdere brută | 4.549 | 19.621 | 7.043 | -316 | -5.087 | -14.666 | -36.476 | -24.268 |
| Profit / pierdere netă | 1.881 | 14.129 | 3.018 | -316 | -11.301 | -20.769 | -36.476 | -24.268 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 4.151 | 15.112 | 15.456 |
| Active circulante | 102.711 | 50.794 | 84.626 | 41.361 | 13.839 | 32.602 | 11.109 | 17.371 |
| Stocuri | 98.607 | 50.759 | 82.912 | 40.376 | 13.782 | 31.168 | 11.104 | 16.986 |
| Creanțe | 4.057 | — | 1.531 | 934 | — | 839 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 47 | 35 | 183 | 51 | 57 | 595 | 5 | 385 |
| Datorii | 293.744 | 243.708 | 291.669 | 251.422 | 223.585 | 235.197 | 203.896 | 174.026 |
| Capitaluri proprii | -191.033 | -192.914 | -207.043 | -210.061 | -209.746 | -198.444 | -177.675 | -141.199 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 31.01.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARVI PLUS SRL |
| Nr. reg. com. | J13/1757/1997 |
| EUID | ROONRC.J13/1757/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-07-24 |
| Sediu social | Bld. 1 Mai, 82A, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 MAI, NR.82A, BL.104, AP.35 |
| Telefon | 0241675673 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV CRISTIAN 05 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEX BOUTIQUE ALIMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANNA VL SIG CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| CALIN'S CRADIS S.R.L. | aceeași clădire |
| CLINICA ONDINA SRL | aceeași clădire |
| DELICII STRAMOSESTI S.R.L. | aceeași clădire |
| FRIENDLY BEAUTY SCALE S.R.L. | aceeași clădire |
| GENERAL DESIGN CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| INESTETIC STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| KIDS EDUCATION CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| M.G.H. SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| NATURAL SQUASH SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (29)
Sunt 29 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25