ZBENGHECI COM SRL
CUI 9714984 · J1997000262347
ZBENGHECI COM SRL are CUI 9714984, nr. de înregistrare J1997000262347, înmatriculată pe 16.07.1997. Sediul social e în Municipiul Roşiori de Vede, jud. Teleorman. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 47.757 lei, profit net 4.700 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 48 mii lei · mediana 199 mii lei | 24% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 3 mii lei | 166% din mediană |
| Marjă netă | 9.8% · mediana 1.6% | 613% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 47.757 | 46.758 | 44.685 | 50.601 | 52.748 | 43.734 | 45.861 | 39.430 | 31.940 | 51.284 | 24.647 | 17.878 | 22.058 | 50.165 | 41.994 |
| Venituri totale | 47.757 | 46.758 | 44.685 | 50.601 | 52.748 | 43.734 | 45.861 | 39.430 | 31.940 | 51.284 | 24.647 | 17.878 | 22.058 | 50.165 | 41.994 |
| Cheltuieli totale | 42.452 | 41.836 | 40.688 | 45.070 | 50.667 | 39.435 | 42.278 | 33.390 | 23.482 | 37.490 | 17.573 | 14.476 | 20.433 | 44.546 | 38.723 |
| Profit / pierdere brută | 5.305 | 4.922 | 3.997 | 5.531 | 2.081 | 4.299 | 3.583 | 6.040 | 8.458 | 13.794 | 7.074 | 3.402 | 1.625 | 5.619 | 3.271 |
| Profit / pierdere netă | 4.700 | 4.223 | 3.321 | 4.058 | 552 | 3.083 | 2.207 | 4.857 | 7.499 | 12.256 | 6.334 | 2.866 | -1.643 | 4.720 | 3.271 |
| Active circulante | 60.618 | 55.919 | 51.695 | 48.550 | 44.682 | 45.572 | 41.010 | 38.735 | 33.815 | 27.502 | 38.597 | 9.639 | 5.293 | 8.285 | 23.709 |
| Stocuri | 6.707 | 6.056 | 7.466 | 4.290 | 4.399 | 11.618 | 20.097 | 19.865 | 15.495 | 27.156 | 38.347 | 9.070 | 5.274 | 6.709 | 23.666 |
| Creanțe | 51.454 | 41.781 | 41.661 | 43.772 | 39.948 | 33.910 | 20.680 | 18.730 | 18.300 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.457 | 8.082 | 2.568 | 488 | 335 | 44 | 233 | 140 | 20 | 346 | 250 | 569 | 19 | 1.576 | 43 |
| Datorii | 0 | 1 | 0 | 175 | 365 | 1.807 | 328 | 260 | 197 | 1.382 | 24.734 | 2.110 | 630 | 1.979 | 22.123 |
| Capitaluri proprii | 60.618 | 55.918 | 51.695 | 48.375 | 44.317 | 43.765 | 40.682 | 38.475 | 33.618 | 26.120 | 13.863 | 7.529 | 4.663 | 6.306 | 1.586 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.08.1997 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ZBENGHECI COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000262347 |
| EUID | ROONRC.J1997000262347 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-07-16 |
| Sediu social | Str. Oltului, Mun. Roşiori de Vede, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. OLTULUI, BL.GDH, SC.G, AP.1 |
| Telefon | 0786013728 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BERE ŞI MALŢ ROBEMA SA inactiv | aceeași clădire |
| BUCATARIA TUTUROR S.R.L. | aceeași clădire |
| DYNO SOUND&LIGHT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FOXSELF S.R.L. | aceeași clădire |
| PANMIT AGRO S.R.L. | aceeași clădire |
| RANE TRANS GRUP S.R.L. | aceeași clădire |
| RIMPEX COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AL SOFTWARE SRL | 23 m |
| AL SOLVE IT S.R.L. | 23 m |
| AL SYSTSEC S.R.L. | 23 m |
| HOTEL ROSIORI SRL inactiv | 27 m |
| KEVALY LAND SRL inactiv | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Teleorman
| 1380064 | TATCOM MARIUS S.R.L. |
| 1380366 | COMRADO SRL |
| 1380463 | DIANA MOM SRL |
| 1380501 | MEDICORX SA |
| 1381183 | TRALEX SRL |
| 1381868 | CONIM SRL |
| 1381914 | COMIS SRL |
| 1382278 | MINNEX IMPORT EXPORT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25