CREATOR GROUP INTERNAŢIONAL SRL
CUI 9715645 · J1997000481384
CREATOR GROUP INTERNAŢIONAL SRL are CUI 9715645, nr. de înregistrare J1997000481384, înmatriculată pe 14.08.1997. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 734.068 lei, profit net 56.027 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 734 mii lei · mediana 166 mii lei | 443% din mediană |
| Profit net | 56 mii lei · mediana 1 mii lei | de 43× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 7.6% · mediana 1% | 760% din mediană |
| Cifră pe salariat | 245 mii lei · mediana 131 mii lei | 187% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 734.068 | 786.188 | 956.455 | 864.662 | 1.054.990 | 606.380 | 1.045.563 | 845.405 | 817.160 | 650.972 | 318.179 | 403.986 | 357.516 | 263.813 | 127.439 |
| Venituri totale | 734.068 | 1.383.344 | 956.455 | 884.693 | 1.143.179 | 644.784 | 1.049.851 | 845.405 | 817.309 | 651.079 | 331.186 | 422.044 | 357.516 | 263.813 | 127.439 |
| Cheltuieli totale | 668.776 | 1.342.797 | 758.032 | 722.762 | 1.002.258 | 579.788 | 650.532 | 633.424 | 621.461 | 564.226 | 320.871 | 283.329 | 316.148 | 228.194 | 145.715 |
| Profit / pierdere brută | 65.292 | 40.547 | 198.423 | 161.931 | 140.921 | 64.996 | 399.319 | 211.981 | 195.848 | 86.853 | 10.315 | 138.715 | 41.368 | 35.619 | -18.276 |
| Profit / pierdere netă | 56.027 | 34.659 | 167.318 | 153.421 | 130.809 | 59.133 | 388.800 | 203.527 | 185.185 | 72.957 | 8.839 | 116.425 | 33.763 | 27.705 | -22.099 |
| Active imobilizate | 154.411 | 48.323 | 299.108 | 300.950 | 267.211 | 288.746 | 144.724 | 115.232 | 161.627 | 166.272 | 181.970 | 42.720 | — | 45.168 | 34.396 |
| Active circulante | 296.090 | 259.811 | 251.686 | 357.905 | 268.667 | 658.691 | 514.610 | 849.088 | 529.962 | 84.969 | 67.191 | 144.467 | 75.146 | 53.153 | 8.087 |
| Stocuri | 66.348 | 27.687 | 42.625 | 28.784 | 40.926 | 203.700 | 165.904 | 113.498 | 27.841 | 12.824 | 31.606 | 18.428 | 12.876 | 50.746 | 5.908 |
| Creanțe | 199.920 | 174.648 | 164.406 | 8.071 | 21.997 | 448.575 | 117.538 | 62.653 | 154.411 | 42.429 | 16.722 | 60.112 | 50.075 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 29.822 | 57.476 | 44.655 | 321.050 | 205.744 | 6.416 | 231.168 | 672.937 | 347.710 | 29.716 | 18.863 | 65.927 | 12.195 | 2.407 | 2.179 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 10.940 | — | — | — | — | 2.212 | 10.498 | 2.401 | 3.487 | — |
| Datorii | 179.801 | 76.595 | 283.914 | 559.293 | 593.187 | 789.153 | 663.792 | 521.010 | 451.806 | 219.271 | 152.357 | 107.508 | 81.293 | 139.317 | 107.697 |
| Capitaluri proprii | 270.700 | 231.539 | 266.880 | 99.562 | -57.309 | 169.224 | -4.458 | 443.310 | 239.783 | 31.970 | 99.016 | 90.177 | -3.746 | -37.509 | -65.214 |
| Capital subscris vărsat | 152.200 | 152.200 | 152.200 | 152.200 | 152.200 | 152.200 | 152.200 | 152.800 | 152.800 | 152.800 | 152.800 | 152.800 | 152.800 | 152.800 | 152.800 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 5 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | — | 5 | 4 | 5 | — | 5 | 5 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.01.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CREATOR GROUP INTERNAŢIONAL SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000481384 |
| EUID | ROONRC.J1997000481384 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-08-14 |
| Sediu social | Str. Lucian Blaga, 1.A, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. LUCIAN BLAGA, NR.1.A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&D STUDIO DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALI ȘI DORA S.R.L. | aceeași clădire |
| AVENSYS DMS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AZETA EDILL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DORALIVERY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IBERIC CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ISA-ALEX FRUCTIS S.R.L. | aceeași clădire |
| OLTUL VÂLCEA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ | aceeași clădire |
| AUTO STAR SRL | 42 m |
| COFFE-CORNER S.R.L. inactiv | 42 m |
| GIFTWAY S.R.L. | 42 m |
| GOSPODARUL SRL | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 5610 | 2024 – 2025 |
| 5630 | 2019 – 2023 |
| 4725 | 2018 |
| 6190 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Vâlcea
| 1468760 | POCO SRL |
| 1468817 | ALMO SRL |
| 1471090 | TORA SRL |
| 1473937 | GEALEXIM SRL |
| 1476089 | EWELIN SRL |
| 1483299 | MIRONA SRL |
| 1486708 | IMPEX STADION SRL |
| 1488318 | MARKET O & F SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25