SMILY IMPEX SRL
CUI 9740665 · J30/602/1997
SMILY IMPEX SRL are CUI 9740665, nr. de înregistrare J30/602/1997, înmatriculată pe 04.09.1997. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2024: cifră de afaceri 3.527 lei, pierdere netă 134 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 3.527 | 17.288 | 23.040 | 19.266 | 50.553 | 143.971 | 157.204 | 130.426 | 160.121 | 150.254 | 153.524 | 141.466 | 101.792 | 97.655 |
| Venituri totale | 0 | 3.527 | 17.288 | 23.040 | 19.266 | 53.328 | 143.971 | 157.204 | 130.426 | 160.121 | 160.786 | 153.529 | 141.466 | 101.792 | 97.655 |
| Cheltuieli totale | — | 3.554 | 18.037 | 12.324 | 14.799 | 60.246 | 137.554 | 168.900 | 162.464 | 183.377 | 189.751 | 202.744 | 175.492 | 146.582 | 121.166 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -27 | -749 | 10.716 | 4.467 | -6.918 | 6.417 | -11.696 | -32.038 | -23.256 | -28.965 | -49.215 | -34.026 | -44.790 | -23.511 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -134 | -1.223 | 10.716 | 4.467 | -7.400 | 4.977 | -13.268 | -33.342 | -24.857 | -33.473 | -53.821 | -38.040 | -44.790 | -23.511 |
| Active circulante | 114.505 | 114.505 | 114.917 | 109.865 | 117.048 | 115.638 | 135.643 | 105.742 | 121.635 | 142.230 | 139.090 | 154.865 | 194.421 | 179.777 | 155.372 |
| Stocuri | 111.370 | 111.370 | 112.044 | 105.353 | 109.720 | 110.119 | 115.120 | 102.771 | 102.567 | 137.850 | 129.999 | 148.113 | 191.167 | 170.773 | 142.838 |
| Creanțe | 2.286 | 2.286 | 2.286 | 2.286 | 2.286 | 2.286 | 2.286 | 2.270 | 2.278 | 2.278 | 2.278 | 2.278 | 2.278 | 2.278 | 2.278 |
| Casa și conturi la bănci | 849 | 849 | 587 | 2.226 | 5.042 | 3.233 | 18.237 | 701 | 16.790 | 2.102 | 6.813 | 4.474 | 976 | 6.726 | 10.256 |
| Datorii | 411.178 | 411.178 | 411.456 | 405.180 | 423.079 | 426.136 | 438.741 | 413.818 | 416.443 | 403.697 | 375.700 | 358.002 | 343.737 | 291.053 | 221.857 |
| Capitaluri proprii | -296.673 | -296.673 | -296.539 | -295.315 | -306.031 | -310.498 | -303.098 | -308.076 | -294.808 | -261.467 | -236.610 | -203.137 | -149.316 | -111.276 | -66.485 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 03.10.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SMILY IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J30/602/1997 |
| EUID | ROONRC.J30/602/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-09-04 |
| Sediu social | Str. Constantin Brâncuşi, 36, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CONSTANTIN BRÂNCUŞI, NR.36 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SAMRACING SRL | 53 m |
| BEAUTY BAU SRL inactiv | 62 m |
| GLODEANU S.R.L. | 62 m |
| STUDIO BB SRL | 62 m |
| NORD VEST CONSTRUCT S.R.L. | 63 m |
| NORD WEST BAU S.R.L. inactiv | 63 m |
| AI LEARNING CREATIVE CENTER S.R.L. | 72 m |
| AZALEEA LEARNING CENTER S.R.L. | 72 m |
| INVEST CONSULTING SRL | 72 m |
| XPLORE GROUP S.R.L. | 72 m |
| JOHN GREEN ZONE S.R.L. inactiv | 74 m |
| ONE ROMPLUS S.R.L. inactiv | 74 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5221 | 2024 – 2025 |
| 4782 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Satu Mare
| 639250 | BAZSA E SNC |
| 660678 | GRAND SRL |
| 662601 | RATA SRL |
| 2386642 | PATRICS SRL |
| 2387575 | DOLI CARLA SRL |
| 4377080 | AUTOSPORT GS PS SRL |
| 4409513 | OZANA SRL |
| 4929940 | GYURKAN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08