DIAMOND COM SRL
CUI 9778546 · J1997000517384
DIAMOND COM SRL are CUI 9778546, nr. de înregistrare J1997000517384, înmatriculată pe 09.09.1997. Sediul social e în Municipiul Drăgăşani, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 9.009 lei, profit net 3.423 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 199 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 3 mii lei | 121% din mediană |
| Marjă netă | 38% · mediana 1.6% | de 24× mediana |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.009 | 6.000 | 6.000 | 6.000 | 6.000 | 5.500 | 8.000 | 17.850 | 8.104 | 19.042 | 25.296 | 30.381 | 22.525 | 23.034 | 35.674 |
| Venituri totale | 9.009 | 6.000 | 6.000 | 6.000 | 6.000 | 5.500 | 8.000 | 17.850 | 8.104 | 19.042 | 25.296 | 30.381 | 22.525 | 23.034 | 35.822 |
| Cheltuieli totale | 4.825 | 3.307 | 3.357 | 3.892 | 3.497 | 2.778 | 2.347 | 11.935 | 10.136 | 37.603 | 44.060 | 45.052 | 33.690 | 47.051 | 33.489 |
| Profit / pierdere brută | 4.184 | 2.693 | 2.643 | 2.108 | 2.503 | 2.722 | 5.653 | 5.915 | -2.032 | -18.561 | -18.764 | -14.671 | -11.165 | -24.017 | 2.333 |
| Profit / pierdere netă | 3.423 | 2.372 | 2.220 | 1.928 | 2.323 | 2.567 | 5.413 | 5.576 | -2.275 | -19.013 | -19.523 | -15.582 | -11.832 | -24.017 | 1.960 |
| Active imobilizate | 11.324 | 13.680 | 16.035 | 18.390 | 20.745 | 23.100 | 23.100 | 23.100 | 23.100 | 23.100 | 2.100 | 2.100 | 2.100 | 3.301 | 26.535 |
| Active circulante | 12.307 | 6.645 | 1.772 | 1.409 | 2.807 | 3.892 | 570 | 553 | 1.456 | 4.916 | 19.549 | 28.859 | 36.290 | 38.590 | 33.030 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.977 | 17.935 | 28.428 | 36.179 | 38.048 | 32.349 |
| Creanțe | 1.447 | 1.356 | 1.290 | 1.220 | 928 | 838 | 570 | 346 | 21 | — | 47 | 40 | — | 532 | 532 |
| Casa și conturi la bănci | 10.860 | 5.289 | 482 | 189 | 1.879 | 3.054 | — | 207 | 1.435 | 939 | 1.567 | 391 | 111 | 10 | 149 |
| Datorii | 49.397 | 49.514 | 49.367 | 53.580 | 59.261 | 65.024 | 64.268 | 69.664 | 76.143 | 77.327 | 72.947 | 62.734 | 54.583 | 46.252 | 39.909 |
| Capitaluri proprii | -25.766 | -29.189 | -31.560 | -33.781 | -35.709 | -38.032 | -40.598 | -46.011 | -51.587 | -49.311 | -51.298 | -31.775 | -16.193 | -4.361 | 19.656 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.09.1997 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DIAMOND COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000517384 |
| EUID | ROONRC.J1997000517384 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-09-09 |
| Sediu social | Str. GIB MIHAESCU, Mun. Drăgăşani, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. DRĂGĂŞANI, STR. GIB MIHĂESCU, BL.A, ET.P |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMARADIA SRL | aceeași clădire |
| ARCOR SERV SRL | aceeași clădire |
| BELU SRL | aceeași clădire |
| BIOS-FARM SRL | aceeași clădire |
| CARGOEX S.R.L. | aceeași clădire |
| CODASI SRL | aceeași clădire |
| COFY SRL | aceeași clădire |
| DIMVALD SRL | aceeași clădire |
| GEOFARM SRL inactiv | aceeași clădire |
| GETNAR-COM SRL | aceeași clădire |
| LEISURE OPERATOR SRL | aceeași clădire |
| LICNEXIM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4771 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Vâlcea
| 1475938 | GEORGETA SRL |
| 2552990 | NASSA SRL |
| 2618807 | DUAL SRL |
| 2989112 | BNL-BADOI SNC |
| 3828785 | VILI SRL |
| 4702490 | PATRASCU SRL |
| 5235997 | VALERIU ADRIAN SRL |
| 6428023 | AVRAM SNC |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25