AURORA MIXT COMEXPO SRL
CUI 9786697 · J1997000537106
AURORA MIXT COMEXPO SRL are CUI 9786697, nr. de înregistrare J1997000537106, înmatriculată pe 24.09.1997. Sediul social e în Sat Lunca, Comuna C.A. Rosetti, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 788.586 lei, pierdere netă 138.812 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 789 mii lei · mediana 199 mii lei | 397% din mediană |
| Profit net | -139 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | -17.6% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 131 mii lei · mediana 224 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 788.586 | 684.559 | 546.262 | 468.139 | 404.631 | 503.895 | 488.187 | 463.650 | 396.084 | 427.302 | 445.381 | 488.477 | 469.820 | 581.922 | 621.140 |
| Venituri totale | 788.586 | 685.264 | 549.096 | 470.016 | 405.217 | 503.895 | 488.187 | 463.696 | 396.107 | 427.302 | 445.431 | 488.477 | 469.820 | 582.056 | 621.353 |
| Cheltuieli totale | 907.846 | 817.187 | 681.439 | 622.278 | 546.553 | 596.104 | 557.772 | 501.916 | 397.826 | 456.254 | 463.755 | 551.359 | 545.207 | 639.056 | 710.232 |
| Profit / pierdere brută | -119.260 | -131.923 | -132.343 | -152.262 | -141.336 | -92.209 | -69.585 | -38.220 | -1.719 | -28.952 | -18.324 | -62.882 | -75.387 | -57.000 | -88.879 |
| Profit / pierdere netă | -138.812 | -149.442 | -137.833 | -156.962 | -145.049 | -95.724 | -74.467 | -42.816 | -5.679 | -33.225 | -18.324 | -62.882 | -75.387 | -57.000 | -88.879 |
| Active imobilizate | 35.953 | 31.036 | 56.546 | 85.781 | 115.328 | 139.574 | 39.834 | 42.923 | 42.864 | 44.554 | 47.199 | 43.845 | 45.216 | 60.388 | 75.233 |
| Active circulante | 135.076 | 56.188 | 165.449 | 157.460 | 106.625 | 40.863 | 56.401 | 62.756 | 86.815 | 51.161 | 67.790 | 87.511 | 126.260 | 79.107 | 110.185 |
| Stocuri | 90.704 | 46.046 | 97.938 | 115.268 | 75.154 | 27.417 | 50.009 | 62.042 | 84.111 | 42.957 | 66.186 | 85.551 | 126.082 | 78.201 | 109.489 |
| Creanțe | 21.256 | 7.535 | 28.325 | 23.816 | 17.752 | 10.252 | 398 | 246 | 282 | 6.261 | 189 | 1.263 | 95 | 491 | 73 |
| Casa și conturi la bănci | 23.116 | 2.607 | 39.186 | 18.376 | 13.719 | 3.194 | 5.994 | 468 | 2.422 | 1.943 | 1.415 | 697 | 83 | 415 | 623 |
| Datorii | 1.597.888 | 1.375.271 | 1.360.600 | 1.242.609 | 1.062.488 | 879.197 | 699.271 | 634.248 | 615.431 | 575.788 | 561.837 | 564.604 | 541.842 | 434.474 | 423.845 |
| Venituri în avans | — | — | — | 1.403 | 3.274 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Capitaluri proprii | -1.426.859 | -1.288.047 | -1.138.605 | -1.000.771 | -843.809 | -698.760 | -603.036 | -528.569 | -485.752 | -480.073 | -446.848 | -433.248 | -370.366 | -294.979 | -238.427 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 10 | 11 | 12 | 14 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.09.1997 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Pogoanele |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AURORA MIXT COMEXPO SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000537106 |
| EUID | ROONRC.J1997000537106 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-09-24 |
| Sediu social | Str. Principală, 24, Sat Lunca Com. C. A. Rosetti, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT LUNCA COM. C. A. ROSETTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.24 |
| Telefon | 0720969302 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APY - CONS LUMY NEL - ALY NEL S.R.L. | aceeași clădire |
| APY CONS . LNCB-CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| CLIMATERM EXPERT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| COLIVET SRL | aceeași clădire |
| POPASUL VOIEVODULUI SRL | aceeași clădire |
| PROGRESS TOGHETER EXPERT SALES S.R.L. | aceeași clădire |
| RAMIDA AGRIFARM SRL | aceeași clădire |
| AYLIN ALIS DELIVERY S.R.L. | 200 m |
| SGD SPEED TRANS FAVORIT S.R.L. inactiv | 353 m |
| DSB INOVATIV GRAPHIC SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 379 m |
| FLEETSTAN AST S.R.L. | 480 m |
| SOFIA CARGO IMPACT S.R.L. | 1.208 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Buzău
| 969801 | ALCONS MADELINE SRL |
| 1145859 | HD IMPEX SRL |
| 1146935 | GEORODIMEX SRL |
| 1146994 | STEFALEX 2004 SRL |
| 1147329 | GIAD PROD SRL |
| 1147426 | CAMI IMPEX SRL |
| 1148774 | SIMION SIMI SRL |
| 1149176 | CUZA VODA IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25