DELPHI TRADE SRL
CUI 981180 · J04/2080/1992
DELPHI TRADE SRL are CUI 981180, nr. de înregistrare J04/2080/1992, înmatriculată pe 05.08.1992. Sediul social e în Municipiul Oneşti, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 102.181 lei, profit net 78.501 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 102 mii lei · mediana 124 mii lei | 82% din mediană |
| Profit net | 79 mii lei · mediana 17 mii lei | 473% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 76.8% · mediana 19.4% | 396% din mediană |
| Cifră pe salariat | 102 mii lei · mediana 172 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 102.181 | 164.581 | 154.606 | 135.348 | 126.365 | 93.473 | 136.574 | 137.851 | 3.046.639 | 3.112.122 | 3.690.335 | 3.033.942 | 2.734.050 | 2.621.584 | 2.222.922 |
| Venituri totale | 160.023 | 255.582 | 155.968 | 135.348 | 126.365 | 93.473 | 136.574 | 147.128 | 3.870.238 | 3.239.866 | 3.694.491 | 3.052.005 | 2.742.539 | 2.837.356 | 2.269.387 |
| Cheltuieli totale | 79.922 | 137.319 | 118.856 | 95.017 | 63.955 | 55.050 | 81.387 | 193.182 | 3.256.919 | 3.559.121 | 2.625.605 | 2.212.088 | 1.710.425 | 1.686.496 | 1.201.419 |
| Profit / pierdere brută | 80.101 | 118.263 | 37.112 | 40.331 | 62.410 | 38.423 | 55.187 | -46.054 | 613.319 | -319.255 | 1.068.886 | 839.917 | 1.032.114 | 1.150.860 | 1.067.968 |
| Profit / pierdere netă | 78.501 | 115.707 | 35.552 | 38.978 | 61.272 | 37.557 | 53.821 | -47.525 | 547.943 | -319.255 | 884.978 | 682.552 | 858.409 | 962.938 | 892.145 |
| Active imobilizate | 67.600 | 71.546 | 95.417 | 100.523 | 106.348 | 112.687 | 119.027 | 121.926 | 137.676 | 1.265.864 | 1.892.664 | 2.134.716 | 1.837.512 | 1.320.783 | 1.057.288 |
| Active circulante | 66.057 | 109.904 | 170.249 | 127.703 | 202.512 | 132.131 | 198.190 | 145.398 | 737.520 | 346.070 | 1.631.556 | 491.995 | 406.487 | 117.017 | 235.982 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4 | — | — |
| Creanțe | — | — | — | — | — | 8 | 3 | 3 | 68.288 | 38.970 | 256.136 | 12.549 | 12.541 | 12.541 | 26 |
| Casa și conturi la bănci | 66.057 | 109.904 | 170.249 | 127.703 | 202.512 | 132.123 | 198.187 | 145.395 | 669.232 | 307.100 | 1.375.420 | 479.446 | 393.942 | 104.476 | 235.956 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 57.860 | 340.966 | 154.018 | 225.000 | 191.000 | 185.000 | 173.000 |
| Datorii | 4.739 | 4.637 | 7.559 | 5.671 | 5.284 | 2.514 | 2.470 | 6.398 | 154.605 | 42.392 | 148.475 | 206.926 | 75.183 | 121.393 | 47.801 |
| Capitaluri proprii | 128.918 | 176.813 | 258.107 | 222.555 | 303.576 | 242.304 | 314.747 | 260.926 | 778.451 | 1.910.508 | 3.529.763 | 2.644.785 | 2.359.816 | 1.501.407 | 1.418.469 |
| Capital subscris vărsat | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 15 | 22 | 20 | 19 | 17 | 17 | 13 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.12.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DELPHI TRADE SRL |
| Nr. reg. com. | J04/2080/1992 |
| EUID | ROONRC.J04/2080/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-08-05 |
| Sediu social | Str. George Coşbuc, 1, Mun. Oneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. GEORGE COŞBUC, NR.1, BL.1, SC.A, ET.2, AP.7 |
| Telefon | 0740655584 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CAVALEX BUSINESS CONSULTING SERVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DANIDENT SRL | aceeași clădire |
| DENTALELITE CLINICS S.R.L. | aceeași clădire |
| ECO BUSINESS PROCESS S.R.L. | aceeași clădire |
| METAL STRUNG-CONFECŢII METALICE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOSERA SRL inactiv | 43 m |
| BLUEKINETOLINE S.R.L. | 69 m |
| BE SMART GENERATION S.R.L. | 76 m |
| ELY.STORE SYSTEM S.R.L. | 91 m |
| RA.CA. INTERNATIONAL GROUP S.R.L. | 91 m |
| TEHART DESIGN S.R.L. | 91 m |
| EXTRA SRL | 101 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2018 – 2025 |
| 9200 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08