LA RASCRUCEA TREI CALICI SRL
CUI 984860 · J1992002209042
LA RASCRUCEA TREI CALICI SRL are CUI 984860, nr. de înregistrare J1992002209042, înmatriculată pe 26.08.1992. Sediul social e în Sat Buda, Comuna Blăgeşti, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 43.648 lei, pierdere netă 3.240 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 44 mii lei · mediana 199 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -7.4% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43.648 | 50.664 | 36.284 | 29.546 | 19.035 | 12.731 | 13.282 | 12.215 | 29.099 | 44.138 | 53.008 | 32.576 | 31.723 | 50.071 | 49.357 |
| Venituri totale | 43.648 | 50.664 | 36.284 | 29.546 | 19.035 | 12.731 | 13.282 | 12.215 | 29.099 | 44.138 | 53.008 | 32.576 | 31.730 | 50.071 | 49.357 |
| Cheltuieli totale | 46.888 | 47.348 | 34.457 | 28.314 | 18.441 | 11.197 | 12.637 | 25.039 | 84.182 | 94.019 | 84.311 | 66.775 | 62.620 | 85.699 | 71.548 |
| Profit / pierdere brută | -3.240 | 3.316 | 1.827 | 1.232 | 594 | 1.534 | 645 | -12.824 | -55.083 | -49.881 | -31.303 | -34.199 | -30.890 | -35.628 | -22.191 |
| Profit / pierdere netă | -3.240 | 2.785 | 1.535 | 345 | 13 | 1.152 | 247 | -13.126 | -55.374 | -50.322 | -32.893 | -35.176 | -31.715 | -35.628 | -22.191 |
| Active imobilizate | 4.897 | 6.122 | 7.346 | 8.570 | 9.794 | 11.022 | 11.331 | 12.567 | 15.572 | 15.572 | 26.071 | 26.224 | 22.776 | 22.776 | 22.776 |
| Active circulante | 18.400 | 32.138 | 26.449 | 29.776 | 28.261 | 29.786 | 28.195 | 26.360 | 23.983 | 19.989 | 23.340 | 30.323 | 23.885 | 5.590 | 7.178 |
| Stocuri | 12.156 | 21.498 | 23.691 | 27.045 | 27.473 | 29.007 | 26.636 | 25.387 | 23.636 | 19.499 | 23.089 | 27.615 | 21.033 | 5.490 | 6.589 |
| Creanțe | 16 | — | — | — | — | 407 | 169 | 169 | 206 | 169 | 193 | 2.394 | 2.703 | 27 | 262 |
| Casa și conturi la bănci | 6.228 | 10.640 | 2.758 | 2.731 | 788 | 372 | 1.390 | 804 | 141 | 321 | 58 | 314 | 149 | 73 | 327 |
| Datorii | 375.446 | 387.185 | 385.400 | 391.351 | 391.405 | 394.171 | 394.042 | 393.689 | 381.191 | 321.823 | 285.350 | 259.594 | 219.432 | 169.422 | 135.382 |
| Capitaluri proprii | -352.149 | -348.925 | -351.605 | -353.005 | -353.350 | -353.363 | -354.516 | -354.762 | -341.636 | -286.262 | -235.939 | -203.047 | -172.771 | -141.056 | -105.428 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.12.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buhuşi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LA RASCRUCEA TREI CALICI SRL |
| Nr. reg. com. | J1992002209042 |
| EUID | ROONRC.J1992002209042 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-08-26 |
| Sediu social | , Sat Buda Com. Blăgeşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, SAT BUDA COM. BLĂGEŞTI, |
| Telefon | 262171 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (25)
Alte firme din Bacău
| 946026 | DOLEN SRL |
| 946905 | O.V.P.-IMPEX SRL |
| 949090 | PARF SRL |
| 949251 | TRIMER SRL |
| 950280 | SEVEN UP SRL |
| 950809 | OBA SRL |
| 951537 | ACELINA SRL |
| 953449 | META-CHIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08