TERMINAL - SYSTEM SRL
CUI 9886262 · J1997007929401
TERMINAL - SYSTEM SRL are CUI 9886262, nr. de înregistrare J1997007929401, înmatriculată pe 13.10.1997. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 103.352 lei, profit net 19.570 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 103 mii lei · mediana 188 mii lei | 55% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 26 mii lei | 77% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 18.9% · mediana 15.2% | 124% din mediană |
| Cifră pe salariat | 103 mii lei · mediana 127 mii lei | 82% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 103.352 | 121.805 | 131.401 | 120.290 | 124.895 | 129.402 | 119.338 | 133.666 | 169.854 | 140.039 | 157.229 | 155.329 | 173.481 | 153.429 | 124.451 |
| Venituri totale | 186.450 | 121.805 | 131.401 | 120.852 | 124.895 | 137.802 | 119.338 | 133.666 | 169.854 | 140.039 | 157.229 | 157.435 | 173.483 | 153.431 | 124.483 |
| Cheltuieli totale | 165.220 | 107.925 | 107.814 | 90.137 | 99.352 | 100.060 | 106.484 | 114.990 | 147.632 | 115.019 | 127.045 | 145.270 | 152.176 | 127.645 | 96.849 |
| Profit / pierdere brută | 21.230 | 13.880 | 23.587 | 30.715 | 25.543 | 37.742 | 12.854 | 18.676 | 22.222 | 25.020 | 30.184 | 12.165 | 21.307 | 25.786 | 27.634 |
| Profit / pierdere netă | 19.570 | 12.777 | 22.273 | 28.976 | 24.257 | 36.464 | 11.660 | 17.339 | 20.523 | 22.219 | 25.467 | 7.441 | 15.854 | 21.183 | 23.899 |
| Active imobilizate | 10.582 | 64.703 | 4.046 | 5.913 | 6.126 | 9.814 | 7.803 | 21.950 | 44.135 | 66.861 | 90.890 | 17.903 | 47.627 | 6.112 | 6.034 |
| Active circulante | 71.042 | 114.873 | 171.402 | 170.035 | 171.609 | 60.703 | 61.645 | 71.166 | 31.971 | 60.129 | 17.649 | 58.730 | 23.909 | 50.316 | 29.272 |
| Stocuri | — | — | 2.060 | 2.060 | 6.565 | — | 13.071 | 13.368 | 13.368 | 14.021 | — | — | — | 0 | 1.401 |
| Creanțe | 2.499 | 2.398 | 478 | 1.645 | 3.619 | 5.121 | 5.651 | 3.131 | 5.407 | 5.785 | 3.390 | 7.032 | 2.699 | 11 | 11 |
| Casa și conturi la bănci | 68.543 | 112.475 | 168.864 | 166.330 | 161.425 | 55.582 | 42.923 | 54.667 | 13.196 | 40.323 | 14.259 | 51.698 | 21.210 | 50.305 | 27.860 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 14.278 | 14.277 | — | — | 6 | 48 | — | 196 | — | 170 |
| Datorii | 5.763 | 115.507 | 104.157 | 107.370 | 108.133 | 12.521 | 9.607 | 9.606 | 10.435 | 11.252 | 15.062 | 8.576 | 10.546 | 11.096 | 11.327 |
| Capitaluri proprii | 75.861 | 64.069 | 71.291 | 68.578 | 69.602 | 72.274 | 74.118 | 83.510 | 65.671 | 115.744 | 93.525 | 68.057 | 61.186 | 45.332 | 24.149 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.10.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TERMINAL - SYSTEM SRL |
| Nr. reg. com. | J1997007929401 |
| EUID | ROONRC.J1997007929401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-10-13 |
| Sediu social | Str. Palisandrului, 62, LOT 1. CAMERA 1. IN SUPRAFATA DE 25 MP, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PALISANDRULUI, NR.62, LOT 1. CAMERA 1. IN SUPRAFATA DE 25 MP |
| Telefon | 0722280023 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TAG FILM INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| AV&I PRO-CONS SRL | 15 m |
| AVI PROFESSIONAL EXPERT SRL inactiv | 15 m |
| EAL ONLINE S.R.L. inactiv | 21 m |
| TEGRA NORD SRL | 21 m |
| AAIM STUDIO SRL | 31 m |
| TUGALL FILM SRL inactiv | 33 m |
| DECOSTIL MIR. SRL inactiv | 49 m |
| DORIDANA FARMEXIM SRL inactiv | 49 m |
| A.X. DISTRIBUTIE SRL inactiv | 50 m |
| LA BOUTIQUE DE LA VIE SRL | 50 m |
| SM ECO PRODUCTION S.R.L. inactiv | 50 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
| 5261 | SERDAN IMPEX SRL |
| 42197 | CONSART SRL |
| 329926 | APROMAT BUCURESTI SRL |
| 344233 | GLOB R ENCHIM SRL |
| 378945 | AMCOR IMPEX SRL |
| 425133 | UNA MOMENT EXPERT SRL |
| 436841 | COSELI (A C) COM SERV SRL |
| 447654 | AMONIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-11-05 · ONRC: 2026-11-08