INTERMED SRL
CUI 9937307 · J1997000752307
INTERMED SRL are CUI 9937307, nr. de înregistrare J1997000752307, înmatriculată pe 14.11.1997. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8210. În 2025: cifră de afaceri 253.066 lei, profit net 28.286 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 253 mii lei · mediana 188 mii lei | 134% din mediană |
| Profit net | 28 mii lei · mediana 26 mii lei | 111% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 11.2% · mediana 15.2% | 74% din mediană |
| Cifră pe salariat | 253 mii lei · mediana 127 mii lei | 200% din mediană |
Comparat cu 43.048 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 253.066 | 85.447 | 14.670 | 143.276 | 111.195 | 168.709 | 127.930 | 34.340 | 21.465 | 39.610 | 21.210 | 19.968 | 23.857 | 18.555 | 16.162 |
| Venituri totale | 259.954 | 133.043 | 14.670 | 143.276 | 111.195 | 168.709 | 127.930 | 34.340 | 21.465 | 39.610 | 21.210 | 19.968 | 23.857 | 18.555 | 16.162 |
| Cheltuieli totale | 225.248 | 131.090 | 37.380 | 57.094 | 42.595 | 42.966 | 44.474 | 33.061 | 24.812 | 24.856 | 21.535 | 19.625 | 15.503 | 18.950 | 16.161 |
| Profit / pierdere brută | 34.706 | 1.953 | -22.710 | 86.182 | 68.600 | 125.743 | 83.456 | 1.279 | -3.347 | 14.754 | -325 | 343 | 8.354 | -395 | 1 |
| Profit / pierdere netă | 28.286 | 1.953 | -22.710 | 84.348 | 67.488 | 124.185 | 82.177 | 1.041 | -3.562 | 13.962 | -961 | -256 | 7.624 | -395 | 1 |
| Active imobilizate | 18.500 | 40.700 | 62.900 | 86.574 | 2.950 | — | 1.339 | 3.343 | — | — | — | — | — | — | 2.161 |
| Active circulante | 37.629 | 44.791 | 33.154 | 33.881 | 67.308 | 84.087 | 77.805 | 3.480 | 6.624 | 30.671 | 16.284 | 15.646 | 15.913 | 7.854 | 6.060 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.784 | 268 | — | — | — |
| Creanțe | 22.084 | 1 | — | — | 1.096 | — | — | — | — | — | — | — | 1.450 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 15.545 | 44.790 | 33.154 | 33.881 | 66.212 | 84.087 | 77.805 | 3.480 | 6.624 | 30.671 | 14.500 | 15.378 | 14.463 | 7.854 | 6.060 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 3.311 | 2.306 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 27.603 | 83.298 | 0 | 685 | 2.530 | 83.847 | 11.888 | 1.745 | 2.586 | 3.071 | 2.647 | 1.047 | 1.059 | 623 | 595 |
| Capitaluri proprii | 28.526 | 2.193 | 99.365 | 122.076 | 67.728 | 240 | 67.256 | 5.078 | 4.038 | 27.600 | 13.637 | 14.599 | 14.854 | 7.231 | 7.626 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.11.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 8210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INTERMED SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000752307 |
| EUID | ROONRC.J1997000752307 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-11-14 |
| Sediu social | Aleea Clăbucet, 11/100, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, ALEEA CLĂBUCET, NR.11/100 |
| Telefon | 0740354843 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEHIND THE BAR SRL | aceeași clădire |
| GRĂDINA LILIEI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RENY PREST SRL inactiv | aceeași clădire |
| SORY JUNIOR TRADING SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| VULCANIZARE MOBILĂ CIPĂNEL S.R.L. | aceeași clădire |
| ZSATRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AXES-IN DESIGN S.R.L. | 33 m |
| BEHOLISTIC ALE SATU-MARE S.R.L. inactiv | 33 m |
| CLASIC PLUS SRL | 33 m |
| ENICONT SRL | 33 m |
| FAVORIT CARINA S.R.L. inactiv | 33 m |
| MITI LUCIA RĂZVAN S.R.L. | 33 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6499 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Satu Mare
| 5490400 | CONTEXPERT SRL |
| 8882246 | KALIMEROS COM SRL |
| 14670400 | PROFESIONAL CONT SRL |
| 14670434 | ACTIVITY SRL |
| 16069130 | MARK TRANS SRL |
| 18429308 | MAXIMEDA SRL |
| 18743881 | MITIPRESA SRL |
| 25013162 | MARCOZIA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25