FLORELIA COM SRL
CUI 9945857 · J24/686/1997
FLORELIA COM SRL are CUI 9945857, nr. de înregistrare J24/686/1997, înmatriculată pe 17.10.1997. Sediul social e în Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, jud. Maramureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 35.396 lei, pierdere netă 19.899 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 35 mii lei · mediana 199 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | -20 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -56.2% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 35 mii lei · mediana 224 mii lei | 16% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 35.396 | 30.954 | 28.260 | 25.600 | 25.437 | 10.430 | 12.137 | 37.031 | 124.047 | 197.219 | 150.176 | 100.768 | 55.298 | 126.195 | 128.431 |
| Venituri totale | 35.396 | 30.954 | 28.260 | 25.600 | 25.437 | 10.430 | 16.339 | 37.031 | 124.047 | 197.219 | 150.176 | 100.768 | 55.298 | 141.795 | 128.431 |
| Cheltuieli totale | 55.295 | 39.409 | 128.913 | 8.895 | 39.549 | 40.139 | 42.024 | 147.144 | 184.672 | 217.177 | 181.510 | 143.197 | 119.878 | 141.455 | 128.080 |
| Profit / pierdere brută | -19.899 | -8.455 | -100.653 | 16.705 | -14.112 | -29.709 | -25.685 | -110.113 | -60.625 | -19.958 | -31.334 | -42.429 | -64.580 | 340 | 351 |
| Profit / pierdere netă | -19.899 | -8.455 | -100.653 | 16.041 | -14.875 | -30.021 | -26.079 | -110.484 | -61.866 | -22.402 | -35.840 | -45.452 | -65.950 | 205 | 295 |
| Active imobilizate | 4.849 | 9.519 | 14.188 | 18.858 | -6.744 | -36 | 6.992 | 18.070 | 91.013 | 74.062 | 73.156 | 85.941 | 81.344 | 95.369 | 111.854 |
| Active circulante | 138.712 | 152.191 | 152.651 | 244.106 | 247.582 | 250.709 | 250.358 | 247.676 | 242.456 | 237.095 | 256.212 | 226.869 | 209.118 | 166.367 | 113.174 |
| Stocuri | 133.862 | 148.406 | 146.254 | 242.625 | 244.972 | 248.315 | 249.988 | 246.564 | 241.488 | 236.329 | 216.725 | 187.210 | 169.979 | 133.543 | 83.539 |
| Creanțe | 4.143 | 89 | — | 909 | 435 | 819 | — | 78 | 230 | — | 37.699 | 39.540 | 38.760 | 32.624 | 28.676 |
| Casa și conturi la bănci | 707 | 3.696 | 6.397 | 572 | 2.175 | 1.575 | 370 | 1.034 | 738 | 766 | 1.788 | 119 | 379 | 200 | 959 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 129 | 317 | — | 723 | — | — | 589 |
| Datorii | 55.211 | 53.461 | 50.135 | 45.608 | 589.522 | 584.482 | 561.138 | 543.446 | 500.814 | 454.181 | 452.331 | 400.656 | 347.583 | 253.674 | 217.759 |
| Capitaluri proprii | 88.350 | 108.249 | 116.704 | 217.356 | -348.684 | -333.809 | -303.788 | -277.700 | -167.216 | -142.707 | -122.963 | -87.123 | -57.121 | 8.062 | 7.858 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.11.1997 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Tîrgu Lăpuş |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FLORELIA COM SRL |
| Nr. reg. com. | J24/686/1997 |
| EUID | ROONRC.J24/686/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-10-17 |
| Sediu social | Str. Liviu Rebreanu, 2, Orş. Târgu Lăpuş, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TÂRGU LĂPUŞ, STR. LIVIU REBREANU, NR.2 |
| Telefon | 0740130229 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BENEFIC COMMERCE S.R.L. | aceeași clădire |
| DEJA VU FACILITY SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| DÉJÀ VU CLEAN EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ŢIBLEŞUL | aceeași clădire |
| CECILIA SRL | 43 m |
| CHINA PAC COMPLEX SRL | 43 m |
| EBIMRO SERVICE SRL | 49 m |
| MEDICA SERV CUPSA SRL | 49 m |
| MINUMED S.R.L. | 49 m |
| S.D.A. ALEX DECOR S.R.L. inactiv | 59 m |
| MOBEMINOVA SRL | 67 m |
| LINARI TRANZIT SRL | 69 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Maramureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25