PROCONT SRL
CUI 9947424 · J1997000511322 · dizolvare
PROCONT SRL are CUI 9947424, nr. de înregistrare J1997000511322, înmatriculată pe 24.10.1997. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2024: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 287 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 114 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 28.737 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 2.240 | 8.680 | 10.780 | 12.380 | 14.180 | 27.180 | 27.780 | 19.980 | 25.330 | 32.820 | 35.510 | 42.110 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 2.240 | 8.680 | 10.780 | 12.380 | 17.166 | 45.713 | 27.846 | 20.232 | 25.637 | 33.347 | 36.014 | 42.314 |
| Cheltuieli totale | 0 | 0 | 1.269 | 912 | 2.079 | 1.420 | 4.936 | 13.823 | 14.101 | 18.033 | 23.091 | 30.954 | 33.822 | 38.934 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 971 | 7.768 | 8.701 | 10.960 | 12.230 | 31.890 | 13.745 | 2.199 | 2.546 | 2.393 | 2.192 | 3.380 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 904 | 7.507 | 8.377 | 10.588 | 11.766 | 30.646 | 12.907 | 1.591 | 1.776 | 1.393 | 1.112 | 2.110 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 307 | 714 | 10.956 | 21.248 |
| Active circulante | 1.388 | 1.388 | 1.388 | 8.134 | 9.008 | 11.219 | 14.395 | 34.442 | 15.971 | 27.885 | 26.672 | 24.716 | 18.105 | 12.202 |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | 790 | 550 | 550 | 550 | 2.350 | 5.750 | 3.550 | 2.750 | 1.950 | 100 | 173 |
| Casa și conturi la bănci | 1.388 | 1.388 | 1.388 | 7.344 | 8.458 | 10.669 | 13.845 | 32.092 | 10.221 | 3.776 | 3.615 | 7.535 | 3.302 | 6.828 |
| Datorii | 4 | 4 | 4 | 147 | 151 | 151 | 2.149 | 3.316 | 2.584 | 5.814 | 4.722 | 3.557 | 7.469 | 10.860 |
| Capitaluri proprii | 1.384 | 1.384 | 1.384 | 7.987 | 8.857 | 11.068 | 12.246 | 31.126 | 13.387 | 22.071 | 22.256 | 21.873 | 21.592 | 22.590 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.01.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PROCONT SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000511322 |
| EUID | ROONRC.J1997000511322 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-10-24 |
| Sediu social | Str. Viţei, 7, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. VIŢEI, NR.7 |
| Telefon | 0269448013 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COZMA C-A SRL inactiv | aceeași clădire |
| PERFECT SOLUTION SRL inactiv | 16 m |
| RIXALF S.R.L. | 57 m |
| KISS MAIN KONSTRUKT SRL | 70 m |
| ULCO MED SRL | 91 m |
| FAWDON CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. | 94 m |
| SORELI MEDIAŞ SRL | 94 m |
| PREASMED SRL | 111 m |
| MAROX TECH SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 138 m |
| BACHMANN REAL ESTATE RO SRL | 145 m |
| BACHMANN RO S.R.L. | 145 m |
| BACHMANN ROMANIA SRL | 145 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 6201 | 2015 – 2024 |
| 6202 | 2014 |
| 6201 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Sibiu
| 787958 | SEGAS DATA SYSTEM SRL |
| 787990 | INFO-EXPERT GHIRCOIAŞ SRL |
| 788880 | ECOSOFT SRL |
| 2577839 | SOFT APLICATIV SI SERVICII SA |
| 3818773 | ELECTROCIP SRL |
| 3862078 | ALEXAN SRL |
| 5245184 | MILLENIUM SA |
| 5278475 | INTERMEZZO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08