SLAUSI SERV SRL
CUI 9951824 · J18/545/1997 · radiată
SLAUSI SERV SRL are CUI 9951824, nr. de înregistrare J18/545/1997, înmatriculată pe 06.11.1997. Sediul social e în Municipiul Târgu Jiu, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4674. În 2018: cifră de afaceri 4.275 lei, pierdere netă 250.363 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -1 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 4.275 | 16.587 | 123.940 | 44.866 | 90.687 | 60.924 | 138.260 | 78.966 |
| Venituri totale | — | — | 4.275 | 16.587 | 123.940 | 44.866 | 90.687 | 60.924 | 138.260 | 78.966 |
| Cheltuieli totale | 1.409 | 1.409 | 254.510 | 17.760 | 110.676 | 40.189 | 78.330 | 64.313 | 115.738 | 86.165 |
| Profit / pierdere brută | -1.409 | -1.409 | -250.235 | -1.173 | 13.264 | 4.677 | 12.357 | -3.389 | 22.522 | -7.199 |
| Profit / pierdere netă | -1.409 | -1.409 | -250.363 | -1.670 | 9.545 | 3.316 | 9.336 | -5.186 | 18.919 | -7.199 |
| Active imobilizate | — | — | — | 28.115 | 28.115 | 28.115 | 28.115 | 28.115 | 28.115 | 28.115 |
| Active circulante | 34 | 34 | 5.210 | 285.312 | 277.121 | 255.769 | 266.577 | 225.746 | 240.945 | 204.142 |
| Stocuri | — | — | 536 | 165.198 | 152.119 | 137.326 | 129.570 | 107.338 | 85.234 | 66.106 |
| Creanțe | — | — | 274 | 115.785 | 110.509 | 103.816 | 127.861 | 84.472 | 74.220 | 66.504 |
| Casa și conturi la bănci | 34 | 34 | 4.400 | 4.329 | 14.493 | 14.627 | 9.146 | 33.936 | 81.491 | 71.532 |
| Datorii | 1.203 | 1.203 | 17.996 | 75.851 | 65.990 | 54.183 | 68.607 | 37.112 | 47.125 | 29.241 |
| Capitaluri proprii | -1.169 | -1.169 | -12.786 | 237.576 | 239.246 | 229.701 | 226.085 | 216.749 | 221.935 | 203.016 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 02.06.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj |
| CAEN principal | 4674 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SLAUSI SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J18/545/1997 |
| EUID | ROONRC.J18/545/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-11-06 |
| Sediu social | Str. GAROFIŢEI, Mun. Târgu Jiu, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA GAROFIŢEI, BL.4, SC.3, ET.P, AP.43 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IDAVIL SYSTEM SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOUNT VERNON SRL inactiv | aceeași clădire |
| ONE CHANCE SRL | aceeași clădire |
| ZWOLLE EXIM SRL | aceeași clădire |
| 2EN ALCO SRL | 99 m |
| ALINPANĂ ARTMUSIC S.R.L. | 99 m |
| AVMU TEEN SMART EDUCATION S.R.L. | 99 m |
| B2B EXITO TOTAL S.R.L. | 99 m |
| BEST CHANCE SRL | 99 m |
| BIN ALFSERV 2019 S.R.L. | 99 m |
| CUSTOMBYGB S.R.L. inactiv | 99 m |
| D&A BARBER S.R.L. | 99 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4781 | 2018 – 2020 |
| 4711 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (45)
Sunt 45 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Gorj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25