PAUTONI SRL
CUI 12926219 · J12/439/2000 · radiată
PAUTONI SRL are CUI 12926219, nr. de înregistrare J12/439/2000, înmatriculată pe 18.04.2000. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6910. În 2022: cifră de afaceri 16.497 lei, profit net 16.498 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 16 mii lei · mediana 172 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 31 mii lei | 52% din mediană |
| Marjă netă | 100% · mediana 23.7% | 422% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 16.497 | 18.700 | 22.235 | 48.059 | 43.870 | 11.290 | 10.450 | 26.500 | 1.900 | 9.114 | 4.600 | 10.250 |
| Venituri totale | 21.497 | 18.700 | 22.235 | 48.059 | 43.870 | 11.574 | 10.450 | 26.530 | 1.900 | 9.115 | 4.602 | 10.618 |
| Cheltuieli totale | 4.367 | 5.114 | 7.236 | 13.359 | 5.848 | 4.912 | 5.011 | 10.745 | 10.159 | 18.288 | 13.360 | 17.554 |
| Profit / pierdere brută | 17.130 | 13.586 | 14.999 | 34.700 | 38.022 | 6.662 | 5.439 | 15.785 | -8.259 | -9.173 | -8.758 | -6.936 |
| Profit / pierdere netă | 16.498 | 13.036 | 14.349 | 33.258 | 36.706 | 6.314 | 5.125 | 14.989 | -8.316 | -9.408 | -8.758 | -6.936 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 208 | 521 | 834 | 1.146 | 6.840 | 13.023 | 19.627 | 26.653 |
| Active circulante | 16.830 | 22.081 | 56.693 | 62.637 | 37.031 | 12.190 | 4.815 | 14.367 | 194 | 1.607 | 6.970 | 17.765 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 171 | 126 | 141 | 168 | 6.671 | 6.787 |
| Casa și conturi la bănci | 16.830 | 22.081 | 56.693 | 62.637 | 37.031 | 12.190 | 4.644 | 14.241 | 53 | 1.439 | 299 | 10.978 |
| Datorii | 92 | 1.111 | 361 | 368 | 293 | 1.032 | 284 | 284 | 1.004 | 284 | 2.843 | 0 |
| Capitaluri proprii | 16.738 | 20.970 | 56.332 | 62.269 | 36.946 | 11.679 | 5.365 | 15.229 | 6.030 | 14.346 | 23.754 | 44.418 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 24.11.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6910 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PAUTONI SRL |
| Nr. reg. com. | J12/439/2000 |
| EUID | ROONRC.J12/439/2000 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2000-04-18 |
| Sediu social | Aleea Micus, 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA MICUS, NR.1, AP.120 |
| Telefon | 07446068865 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACA BEAUTY PLACE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALFA GCM SRL | aceeași clădire |
| BOG DIVERSITY SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUBADA PROD S.R.L. | aceeași clădire |
| BUTOIUL DE DUD SRL | aceeași clădire |
| GABRY DAN RAPID SRL | aceeași clădire |
| LIV IMPEX SRL | aceeași clădire |
| PIXODENT S.R.L. | aceeași clădire |
| TUK TRANS SRL | aceeași clădire |
| ENERGO PRAM SOLUTION SRL | 28 m |
| EXIMALYS COM SRL inactiv | 28 m |
| VILAKANA EVENTS S.R.L. | 28 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8219 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25