BUTOIUL DE DUD S.R.L.
CUI 17873107 · J12/2989/2005 · dizolvare
BUTOIUL DE DUD S.R.L. are CUI 17873107, nr. de înregistrare J12/2989/2005, înmatriculată pe 15.08.2005. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4725. În 2024: cifră de afaceri 27.936 lei, pierdere netă 1.013 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -53 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 27.936 | 27.908 | 31.791 | 24.951 | 19.702 | 25.291 | 29.201 | 33.675 | 34.055 | 39.506 | 42.725 | 28.670 | 31.214 | 36.303 |
| Venituri totale | 0 | 27.936 | 27.908 | 31.791 | 24.951 | 19.702 | 25.291 | 29.201 | 33.675 | 34.055 | 39.506 | 42.725 | 28.670 | 31.214 | 36.303 |
| Cheltuieli totale | 53 | 28.938 | 24.729 | 30.671 | 24.131 | 35.556 | 25.711 | 25.293 | 33.173 | 30.239 | 35.283 | 31.094 | 12.750 | 23.869 | 15.188 |
| Profit / pierdere brută | -53 | -1.002 | 3.179 | 1.120 | 820 | -15.854 | -420 | 3.908 | 502 | 3.816 | 4.223 | 11.631 | 15.920 | 7.345 | 21.115 |
| Profit / pierdere netă | -53 | -1.013 | 2.671 | 166 | 71 | -16.445 | -1.179 | 3.032 | -508 | 2.794 | 3.038 | 10.350 | 15.650 | 3.178 | 21.115 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.467 | 3.467 | 3.467 |
| Active circulante | — | 80 | 8.391 | 3.775 | 10.522 | 9.873 | 2.805 | 3.010 | 3.214 | 3.697 | 11.475 | 11.384 | 72.628 | 57.751 | 46.050 |
| Stocuri | — | — | 7.568 | 3.033 | 7.209 | 9.669 | 2.496 | 1.283 | 1.295 | 2.192 | 1.744 | 2.097 | 29.196 | 18.221 | 15.623 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 259 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | 80 | 823 | 742 | 3.313 | 204 | 309 | 1.727 | 1.919 | 1.505 | 9.731 | 9.028 | 43.432 | 39.530 | 30.427 |
| Datorii | 18.629 | 18.656 | 25.954 | 24.009 | 30.921 | 30.343 | 6.830 | 246 | 3.482 | 663 | 2.847 | 794 | 9.512 | 10.285 | 1.762 |
| Capitaluri proprii | -18.629 | -18.576 | -17.563 | -20.234 | -20.399 | -20.470 | -4.025 | 2.764 | -268 | 3.034 | 8.628 | 10.590 | 66.583 | 50.933 | 47.755 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.08.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4725 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BUTOIUL DE DUD SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2989/2005 |
| EUID | ROONRC.J12/2989/2005 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-08-15 |
| Sediu social | Aleea Micus, 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA MICUS, NR.1, AP.136 |
| Telefon | 0745544868 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACA BEAUTY PLACE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALFA GCM SRL | aceeași clădire |
| BOG DIVERSITY SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUBADA PROD S.R.L. | aceeași clădire |
| GABRY DAN RAPID SRL | aceeași clădire |
| LIV IMPEX SRL | aceeași clădire |
| PIXODENT S.R.L. | aceeași clădire |
| TUK TRANS SRL | aceeași clădire |
| ENERGO PRAM SOLUTION SRL | 28 m |
| EXIMALYS COM SRL inactiv | 28 m |
| VILAKANA EVENTS S.R.L. | 28 m |
| ANE DALV S.R.L. | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4725 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25