CHIRASOFT SRL
CUI 1325337 · J1991001484292
CHIRASOFT SRL are CUI 1325337, nr. de înregistrare J1991001484292, înmatriculată pe 03.09.1991. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 24.000 lei, profit net 98.653 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 24 mii lei · mediana 124 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | 99 mii lei · mediana 17 mii lei | 594% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 411.1% · mediana 19.4% | de 21× mediana |
| Cifră pe salariat | 24 mii lei · mediana 172 mii lei | 14% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 24.000 | 24.000 | 24.000 | 24.000 | 24.000 | 19.200 | 17.400 | 16.800 | 16.800 | 16.800 | 16.800 | 16.800 | 14.000 | 12.000 | 8.400 |
| Venituri totale | 154.676 | 24.000 | 24.000 | 24.000 | 24.000 | 19.200 | 17.400 | 16.800 | 16.800 | 16.800 | 16.800 | 16.800 | 14.000 | 12.000 | 8.400 |
| Cheltuieli totale | 54.677 | 46.224 | 37.913 | 32.036 | 25.695 | 28.757 | 25.574 | 23.664 | 21.476 | 17.887 | 15.359 | 13.687 | 12.340 | 11.310 | 10.858 |
| Profit / pierdere brută | 99.999 | -22.224 | -13.913 | -8.036 | -1.695 | -9.557 | -8.174 | -6.864 | -4.676 | -1.087 | 1.441 | 3.113 | 1.660 | 690 | -2.458 |
| Profit / pierdere netă | 98.653 | -22.464 | -14.153 | -8.276 | -1.935 | -9.702 | -8.348 | -7.032 | -4.844 | -1.423 | 937 | 2.609 | 1.270 | 608 | -2.458 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 87 |
| Active circulante | 7.322 | 3.629 | 17.319 | 2.209 | 5.800 | 276 | 7 | 38 | 192 | 86 | 1.747 | 1.062 | 2.320 | 777 | 63 |
| Creanțe | 3 | 25 | 25 | 25 | 2.247 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.319 | 3.604 | 17.294 | 2.184 | 3.553 | 276 | 7 | 38 | 192 | 86 | 1.747 | 1.062 | 2.320 | 777 | 63 |
| Datorii | 5.664 | 100.624 | 91.851 | 62.588 | 57.903 | 50.444 | 40.473 | 32.156 | 25.278 | 20.328 | 20.587 | 20.838 | 24.755 | 24.482 | 24.463 |
| Capitaluri proprii | 1.658 | -96.995 | -74.532 | -60.379 | -52.103 | -50.168 | -40.466 | -32.118 | -25.086 | -20.242 | -18.840 | -19.776 | -22.435 | -23.705 | -24.313 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CHIRASOFT SRL |
| Nr. reg. com. | J1991001484292 |
| EUID | ROONRC.J1991001484292 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-09-03 |
| Sediu social | Str. MARAMURES, 21, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. MARAMURES, NR.21 |
| Telefon | 0244333603 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXNIC PROCONS S.R.L. | aceeași clădire |
| FRESH IUS HOME S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LAZKAM SERV INSTAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| NECONMED S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUDANY FISH STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| RAIZIN TEACH S.R.L. | aceeași clădire |
| SISOF S.R.L. | aceeași clădire |
| VENCERO IMPEX SRL | aceeași clădire |
| MICROSAFE SERVICES SRL inactiv | 57 m |
| MICROSAFE SISTEM SRL | 57 m |
| EDILCONST SA | 68 m |
| FITTING ALL S.R.L. | 68 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4781 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Prahova
| 128590 | SUPERCOM S.A. |
| 1304172 | UNITRANS SA |
| 1307799 | VĂRBILĂU SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM |
| 1315066 | ZORILE SA |
| 1316487 | NOVIS SRL |
| 1318402 | PRAHOVA COM SA |
| 1320488 | OTI DOR SRL |
| 1322489 | ANCROLUX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08