Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DILEM SRL

CUI 13640532 · J15/212/2000

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DILEM SRL are CUI 13640532, nr. de înregistrare J15/212/2000, înmatriculată pe 06.12.2000. Sediul social e în Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4690. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

7/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
+1 Activă de 26 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -50 lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 270.667 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net -50 lei
2012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162022: 0 lei 222023: 0 lei 232024: -50 lei 242025: -50 lei 25
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
Indicator202520242023202220162015201420132012
Cheltuieli totale5050———————
Profit / pierdere brută-50-500000000
Profit / pierdere netă-50-500000000
Active imobilizate11.22111.22111.22111.22111.22111.22111.22111.22111.221
Active circulante60.93360.93360.93260.93360.93260.93260.93460.93460.934
Creanțe60.93360.93360.93260.93360.93260.93260.93460.93460.934
Datorii18.81818.76818.71718.71818.71718.71718.71818.71818.718
Capitaluri proprii53.33653.38653.43653.43653.43653.43653.43753.43753.437
Capital subscris vărsat200200200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRELUARE ACTIVITATE din data 21.12.2022
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
CAEN principal4690
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDILEM SRL
Nr. reg. com.J15/212/2000
EUIDROONRC.J15/212/2000
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2000-12-06
Sediu socialStr. Patrana, 11, Orş. Pucioasa, DÂMBOVIŢA
Domiciliu fiscalJUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. PATRANA, NR.11
Telefon0722552813
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AMZA MOD IMPEX SRL aceeași clădire
ANDA CONFECTION CAMI S.R.L. aceeași clădire
AUTOHAUS GARAGE SRL aceeași clădire
AVRAHAM SRL inactiv aceeași clădire
BOȘMAN ACTIVITY SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ aceeași clădire
CASA NICORAD S.R.L. aceeași clădire
CI DUE CI S.R.L. inactiv aceeași clădire
CONSTANTINE MEDIA GROUP S.R.L. aceeași clădire
CONTADEAL EXPERT S.R.L. aceeași clădire
EIKONIDIA ART S.R.L. aceeași clădire
FAR INVESTMENT SRL aceeași clădire
MAFALDA HOME SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46902012 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (7)

4784342 OBERON S.R.L.
12097226 ROHOLLAND INTERNATIONAL SRL inactiv
12709279 SARBU ELENA "METEORA IMPEX" ASOCIATIE FAMILIALA
17886395 TARABOSTES SRL inactiv
20167950 IS CONSTRUCT SRL
21450687 CORPORAŢIA GREEN FIELD SRL

CAEN autorizat (1)

4690

Alte firme din Dâmboviţa

889532 MOLDOVIS SRL
2650700 AMADEUS SRL
2855471 MODACO SRL
3180267 SPIDO-GROS SRL
4816096 TIBI SRL
7083658 HEXA I.D.P. SRL
8715655 SHIRLEY COM SRL
8946790 RICU PRODCOM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25