Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

IS CONSTRUCT SRL

CUI 20167950 · J15/1402/2006 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

IS CONSTRUCT SRL are CUI 20167950, nr. de înregistrare J15/1402/2006, înmatriculată pe 21.12.2006. Sediul social e în Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4521. În 2013: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 20 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 221 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 19 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 13
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 13
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Active imobilizate511.541511.541511.541
Active circulante11.81711.81711.817
Stocuri104104104
Creanțe6.6176.6176.617
Casa și conturi la bănci5.0965.0965.096
Datorii557.413557.413557.413
Capitaluri proprii-34.055-34.055-34.055
Capital subscris vărsat3.8003.8003.800

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 24.04.2014
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
CAEN principal4521
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCIS CONSTRUCT SRL
Nr. reg. com.J15/1402/2006
EUIDROONRC.J15/1402/2006
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2006-12-21
Sediu socialStr. PATRANA, 11, Orş. Pucioasa, DÂMBOVIŢA
Domiciliu fiscalJUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. PATRANA, NR.11
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AMZA MOD IMPEX SRL aceeași clădire
ANDA CONFECTION CAMI S.R.L. aceeași clădire
AUTOHAUS GARAGE SRL aceeași clădire
AVRAHAM SRL inactiv aceeași clădire
BOȘMAN ACTIVITY SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ aceeași clădire
CASA NICORAD S.R.L. aceeași clădire
CI DUE CI S.R.L. inactiv aceeași clădire
CONSTANTINE MEDIA GROUP S.R.L. aceeași clădire
CONTADEAL EXPERT S.R.L. aceeași clădire
DILEM SRL aceeași clădire
EIKONIDIA ART S.R.L. aceeași clădire
FAR INVESTMENT SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

41202011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (7)

4784342 OBERON S.R.L.
12097226 ROHOLLAND INTERNATIONAL SRL inactiv
12709279 SARBU ELENA "METEORA IMPEX" ASOCIATIE FAMILIALA
13640532 DILEM SRL
17886395 TARABOSTES SRL inactiv
21450687 CORPORAŢIA GREEN FIELD SRL

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Dâmboviţa

895950 DIANA SRL
917071 CONTES SRL
941487 COMPLEX COMERCIAL DEBARCADER SRL
6720930 DAMON PROD SRL
6721014 EMBAN CON SRL
14816271 PROD ECOS SRL
15395570 LAV-ANDRA SRL
15723359 AMAROX CONS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25