C & N CERNAT SRL
CUI 13657399 · J2001000668401
C & N CERNAT SRL are CUI 13657399, nr. de înregistrare J2001000668401, înmatriculată pe 24.01.2001. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4772. În 2025: cifră de afaceri 13.010 lei, profit net 1.617 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 13 mii lei · mediana 199 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 3 mii lei | 57% din mediană |
| Marjă netă | 12.4% · mediana 1.6% | 775% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13.010 | 13.810 | 10.240 | 9.480 | 4.820 | 12.980 | 38.922 | 38.122 | 21.334 | 36.996 | 63.453 | 55.319 | 60.909 | 124.368 | 91.989 |
| Venituri totale | 13.010 | 13.810 | 10.240 | 9.480 | 4.820 | 12.980 | 38.922 | 38.122 | 21.379 | 36.996 | 63.453 | 55.319 | 60.909 | 124.368 | 91.989 |
| Cheltuieli totale | 11.085 | 15.980 | 8.862 | 9.766 | 11.032 | 25.464 | 47.179 | 34.648 | 25.869 | 46.247 | 49.544 | 62.654 | 85.892 | 152.732 | 142.561 |
| Profit / pierdere brută | 1.925 | -2.170 | 1.378 | -286 | -6.212 | -12.484 | -8.257 | 3.474 | -4.490 | -9.251 | 13.909 | -7.335 | -24.983 | -28.364 | -50.572 |
| Profit / pierdere netă | 1.617 | -2.170 | 1.158 | -571 | -6.357 | -12.860 | -9.425 | 2.330 | -5.023 | -10.094 | 12.005 | -8.995 | -26.609 | -28.364 | -50.572 |
| Active imobilizate | 722 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.120 | 14.563 | 28.006 |
| Active circulante | 12.170 | 10.903 | 13.074 | 11.445 | 11.525 | 13.679 | 18.271 | 22.581 | 16.494 | 15.386 | 25.637 | 18.256 | 16.534 | 17.563 | 27.349 |
| Stocuri | 5.212 | 2.517 | 5.199 | 3.439 | 4.561 | 5.973 | 9.800 | 12.249 | 6.117 | 2.946 | 5.715 | 1.998 | 1.013 | 1.704 | 10.534 |
| Creanțe | 6.210 | 7.024 | 7.024 | 6.931 | 6.931 | 6.931 | 6.931 | 6.931 | 8.605 | 10.140 | 11.980 | 14.694 | 15.224 | 14.767 | 15.922 |
| Casa și conturi la bănci | 748 | 1.362 | 851 | 1.075 | 33 | 775 | 1.540 | 3.401 | 1.772 | 2.300 | 7.942 | 1.564 | 297 | 1.092 | 893 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.108 | 1.578 | 2.843 | 3.349 | 8.440 |
| Datorii | 309.449 | 309.077 | 309.078 | 308.607 | 308.116 | 303.912 | 295.644 | 290.528 | 286.771 | 280.640 | 281.905 | 286.999 | 278.667 | 267.036 | 266.992 |
| Capitaluri proprii | -296.557 | -298.174 | -296.004 | -297.162 | -296.591 | -290.233 | -277.373 | -267.947 | -270.277 | -265.254 | -255.160 | -267.165 | -258.170 | -231.561 | -203.197 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.01.2001 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4772 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | C & N CERNAT SRL |
| Nr. reg. com. | J2001000668401 |
| EUID | ROONRC.J2001000668401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2001-01-24 |
| Sediu social | Str. Grădistea, 12, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. GRĂDISTEA, NR.12, BL.48, SC.1, ET.P, AP.3 |
| Telefon | 0723424762 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & M PROACT 888 SRL | aceeași clădire |
| AIOTECH DATA CONSULT SRL | aceeași clădire |
| ANTONIO BOSS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CST TRANSPORT EXPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DANIEL TRANSPORT MARFA SRL | aceeași clădire |
| DRAGAN 99 SRL inactiv | aceeași clădire |
| FORTUNA METROPOLITAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| HISPAROM DISTRIBUTION SRL | aceeași clădire |
| IZA TAXI SRL inactiv | aceeași clădire |
| MARED IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| PAM ACTIV COMPREST SRL | aceeași clădire |
| WEBOO MEDIA FACTORY SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4772 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bucureşti
| 2354 | PRINCECOM SRL |
| 18288 | MARIMARC IMPEX SRL |
| 21291 | CONFIP SRL |
| 44384 | STEF JIV PROD IMPEX SRL |
| 326598 | BIZON COM IMPORT EXPORT SRL |
| 346340 | ALBAN COM SRL |
| 355240 | METRO-COMIMPEX SRL |
| 428326 | VALRO IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08