PAM ACTIV COMPREST SRL
CUI 33347732 · J40/7942/2014
PAM ACTIV COMPREST SRL are CUI 33347732, nr. de înregistrare J40/7942/2014, înmatriculată pe 03.07.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4759. În 2025: cifră de afaceri 15.269 lei, profit net 86.425 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 15 mii lei · mediana 199 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | 86 mii lei · mediana 3 mii lei | de 31× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 566% · mediana 1.6% | de 354× mediana |
| Cifră pe salariat | 15 mii lei · mediana 224 mii lei | 7% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.269 | 17.975 | 20.610 | 23.303 | 22.415 | 21.432 | 14.583 | 15.789 | 14.510 | 7.296 | 5.233 |
| Venituri totale | 156.185 | 17.975 | 20.610 | 30.962 | 22.415 | 21.432 | 14.583 | 15.789 | 14.510 | 7.296 | 5.233 |
| Cheltuieli totale | 68.198 | 67.087 | 77.746 | 57.436 | 44.925 | 63.375 | 53.562 | 44.828 | 28.121 | 27.375 | 9.962 |
| Profit / pierdere brută | 87.987 | -49.112 | -57.136 | -26.474 | -22.510 | -41.943 | -38.979 | -29.039 | -13.611 | -20.079 | -4.729 |
| Profit / pierdere netă | 86.425 | -49.291 | -57.342 | -26.707 | -22.733 | -42.157 | -39.124 | -29.513 | -14.046 | -20.298 | -4.886 |
| Active circulante | 70.193 | 48.197 | 11.347 | 5.054 | 4.302 | 3.063 | 15.503 | 24.581 | 37.898 | 26.610 | 200 |
| Stocuri | 24.859 | 18.132 | 3.007 | 1.616 | 2.355 | 1.382 | 14.740 | 22.154 | 33.652 | 22.884 | — |
| Creanțe | 466 | 244 | — | 147 | 330 | 282 | 256 | 67 | 2.561 | 22 | — |
| Casa și conturi la bănci | 44.868 | 29.821 | 8.340 | 3.291 | 1.617 | 1.399 | 507 | 2.360 | 1.685 | 3.704 | 200 |
| Datorii | 326.481 | 391.779 | 305.638 | 204.318 | 176.859 | 152.888 | 123.171 | 93.124 | 76.928 | 51.594 | 4.886 |
| Capitaluri proprii | -256.288 | -343.582 | -294.291 | -199.264 | -172.557 | -149.825 | -107.668 | -68.543 | -39.030 | -24.984 | -4.686 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.07.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4759 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PAM ACTIV COMPREST SRL |
| Nr. reg. com. | J40/7942/2014 |
| EUID | ROONRC.J40/7942/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-03 |
| Sediu social | Str. Grădiştea, 12, PARTER, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. GRĂDIŞTEA, NR.12, PARTER, BL.48, SC.2, AP.67 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & M PROACT 888 SRL | aceeași clădire |
| AIOTECH DATA CONSULT SRL | aceeași clădire |
| ANTONIO BOSS SRL inactiv | aceeași clădire |
| C & N CERNAT SRL | aceeași clădire |
| CST TRANSPORT EXPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DANIEL TRANSPORT MARFA SRL | aceeași clădire |
| DRAGAN 99 SRL inactiv | aceeași clădire |
| FORTUNA METROPOLITAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| HISPAROM DISTRIBUTION SRL | aceeași clădire |
| IZA TAXI SRL inactiv | aceeași clădire |
| MARED IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| WEBOO MEDIA FACTORY SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4759 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08