DALTRANS S.R.L.
CUI 14875170 · J29/989/2002
DALTRANS S.R.L. are CUI 14875170, nr. de înregistrare J29/989/2002, înmatriculată pe 11.09.2002. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4649. În 2025: cifră de afaceri 637.090 lei, profit net 1.971 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 637 mii lei · mediana 199 mii lei | 321% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 3 mii lei | 70% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.3% · mediana 1.6% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 637 mii lei · mediana 224 mii lei | 285% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 637.090 | 629.640 | 557.833 | 421.026 | 413.285 | 366.083 | 406.388 | 328.578 | 398.986 | 492.586 | 502.432 | 421.221 | 413.420 | 405.672 | 362.093 |
| Venituri totale | 652.090 | 629.640 | 557.833 | 421.766 | 511.535 | 370.583 | 407.138 | 336.887 | 399.736 | 493.210 | 502.432 | 421.221 | 413.420 | 406.036 | 362.128 |
| Cheltuieli totale | 649.741 | 652.921 | 640.087 | 498.185 | 505.193 | 426.794 | 462.757 | 361.288 | 420.235 | 475.629 | 509.802 | 450.565 | 444.846 | 419.544 | 368.552 |
| Profit / pierdere brută | 2.349 | -23.281 | -82.254 | -76.419 | 6.342 | -56.211 | -55.619 | -24.401 | -20.499 | 17.581 | -7.370 | -29.344 | -31.426 | -13.508 | -6.424 |
| Profit / pierdere netă | 1.971 | -23.281 | -87.842 | -80.641 | 1.420 | -59.886 | -59.708 | -27.770 | -23.956 | 17.581 | -7.370 | -29.344 | -31.426 | -13.508 | -6.424 |
| Active imobilizate | 2.441 | 4.068 | — | — | 408 | 1.389 | 2.369 | — | — | — | — | — | 400 | 1.478 | — |
| Active circulante | 56.642 | 70.409 | 121.366 | 128.455 | 115.719 | 93.981 | 56.127 | 68.070 | 71.140 | 77.476 | 73.399 | 115.777 | 101.939 | 110.407 | 89.680 |
| Stocuri | 50.813 | 29.289 | 49.273 | 118.261 | 105.332 | 87.239 | 50.960 | 66.675 | 70.589 | 72.604 | 63.574 | 108.785 | 101.938 | 99.656 | 79.489 |
| Creanțe | 62 | 178 | 25.000 | 7.108 | 9.926 | 6.589 | 115 | 1.391 | 400 | 2.153 | 7.702 | 400 | — | 5.809 | 6.758 |
| Casa și conturi la bănci | 5.767 | 40.942 | 47.093 | 3.086 | 461 | 153 | 5.052 | 4 | 151 | 2.719 | 2.123 | 6.592 | 1 | 4.942 | 3.433 |
| Datorii | 489.815 | 507.180 | 530.788 | 450.034 | 357.065 | 337.728 | 240.968 | 190.834 | 166.134 | 148.514 | 162.018 | 197.026 | 154.244 | 132.363 | 96.651 |
| Capitaluri proprii | -430.732 | -432.703 | -409.422 | -321.579 | -240.938 | -242.358 | -182.472 | -122.764 | -94.994 | -71.038 | -88.619 | -81.249 | -51.905 | -20.478 | -6.971 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.09.2002 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 4649 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DALTRANS SRL |
| Nr. reg. com. | J29/989/2002 |
| EUID | ROONRC.J29/989/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-09-11 |
| Sediu social | Str. EROU PUIU SORIN, 2, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. EROU PUIU SORIN, NR.2, BL.36, SC.B, AP.29 |
| Telefon | 0244367147 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DRAGEVAS SRL | 17 m |
| STREET FOOD CUISINE S.R.L. | 76 m |
| DARLI INVEST SRL inactiv | 83 m |
| DOCTOR MIULESCU CĂLIN SRL | 83 m |
| FOCUS CAMPINA S.R.L. | 83 m |
| FUN TRUST S.R.L. | 83 m |
| MAR-MARIA SRL inactiv | 83 m |
| MIDAL SRL inactiv | 83 m |
| MIULESCU L. &. C. SRL | 83 m |
| NOLIMIT CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 83 m |
| ROSSA GO S.R.L. | 83 m |
| BUCARO IMPEX CONSTRUCT SRL | 87 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2016 – 2025 |
| 4649 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Prahova
| 1301427 | APROMAT SA |
| 1344339 | IOAN NON STOP SNC |
| 1349816 | EAGLE IMPEX S.R.L. |
| 2699640 | CONDOR 92 SRL |
| 3195772 | ANDRADA INTERCOM SRL |
| 3564241 | ARCOSROM SRL |
| 4789811 | BANCEANU IMPEX SNC |
| 5878577 | ZUNICO ROM-ITA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25